fbpx
поради
Є серед нас люди, дійсно чутливі до цих штук. Тому ось вам прогноз МАГНІТНИХ БУР у листопаді 2019-го.

Прогнози фахівців щодо магнітних бур. Основні дати та поради.

За попередніми даними, листопад 2019 року буде відносно спокійним з точки зору геомагнітних збурень, сильних магнітних бур поки не очікується, адже Сонце зараз на мінімумі своєї активності.

Однак вже  другого тижня листопада дадуть про себе знати геомагнітні збурення та магнітні бурі. Тож будьте уважні до свого здоров’я 7 листопада, 11 листопада, а особливо у період з 20 до 24 листопада.

Найсильніша у листопаді магнітна буря очікується 21 листопада.

Вважається, що найбільш чутливі до магнітних бур метеозалежні люди, маленькі діти, хронічно хворі, втомлені та люди похилого віку.

У періоди перепадів геомагнітного поля Землі та погодних змін у декого ймовірні погіршення настрою та самопочуття, проблеми з тиском, частий пульс, мігрені та безсоння, сплески емоцій та сльози, зниження загального тонусу.

На нашому самопочутті можуть позначитися і несприятлива осіння погода, різке похолодання чи перепади атмосферного тиску.

Насамперед, у такі дні слід не піддавати себе підвищеній фізичній активності, виключити алкоголь, обмежити вживання жирної їжі на основі тваринних жирів, щоб не провокувати збільшення шкідливого холестерину в крові. Віддавайте перевагу кашам, пісній рибі, легким овочевим і фруктовим стравам.

Масаж шиї знімає головний біль.

При наявності проблем,треба завжди мати з собою необхідні відповідні медикаменти.

Пам’ятайте, що не можна різко підніматися. Це може викликати запаморочення, непритомність і стрімке підвищення артеріального тиску.

Якщо безсоння, відчуття тривоги і дратівливості без особливої причини є реакцією на зміни електромагнітного поля, то такі прояви допомагають подолати заспокійливі препарати.

Щодо гострої залежності від магнітних бур не варто затягувати. Кваліфікований фахівець добере медикаменти, що коригують метеозалежність та допомагають її пережити.

Побережіть себе в ці дні, більше відпочивайте і не перевантажуйтеся! 

Джерело:

facebook