fbpx
поради
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.

Найцікавіше полягає в тому, що для збереження кольору і форми речей вам не доведеться витрачати великі гроші. Вам буде необхідна лише кухонна сіль!

І для нових, і для старих

Колір вашої білизни погіршується в більшості випадків через залишки прального засобу на ній. Додавши чайну ложку солі в відсік для полоскання, ви зможете від них позбутися.

Причому зверніть увагу: ви зможете не тільки зберегти нові речі, але також і поліпшите зовнішній вигляд старих. Просто розчиніть сіль в тазі, наповненому водою кімнатної температури. Замочіть в ньому білизну. Після прання речі стануть яскравими, придбають дуже насичений колір.

Ще один варіант. Якщо при пранні ваш одяг сильно линяє, розбавте півсклянки солі і півсклянки оцту в двох літрах води. Прополощіть білизну. Тільки цей спосіб підходить виключно для однотонних речей. (за матеріалами)

Від різних плям

Сіль здатна також виводити різні плями. Наприклад, якщо ви пролили на скатертину або одяг вино, посипте це місце сіллю. Вино вбереться саме в неї. Після цього білизну необхідно замочити на півгодини в холодній воді і випрати.

Для того щоб вивести плями від поту, виперіть одяг в гарячій воді з додаванням солі. На один літр води – чотири ложки солі.

Плями від іржі і цвілі – явище дуже неприємне. Змішайте сіль з лимонним соком і потріть плями. Просушіть на сонці речі і прополощіть.

Для полегшення процесу прання просто додайте трохи солі в свій пральний порошок.

Крім того, сіль дозволяє білизні набагато швидше висихати. Взимку на вулиці, наприклад, вона проморожується, тому сохне не один день. Вода залишається в речах в кристалізованому вигляді. Якщо ви додасте сіль в воду при полосканні, ви зможете цього уникнути.

You cannot copy content of this page