fbpx

Завдяки цьому пекарському трюку хліб залишається свіжим і хрумким протягом кількох днів: порада, яка не дозволить йому черствіти

Завдяки цьому пекарському трюку хліб залишається свіжим і хрумким протягом кількох днів: порада, яка не дозволить йому черствіти

З вами напевно траплялося, що купували хліб вранці, а наприкінці дня він залишався твердим, як камінь. Будьте певні, на щастя, існує хитрість, яка допоможе зберегти ваш хліб свіжим і м’яким.

Щоб боротися з марнотратством хліба, ось порада, яка не дозволить йому черствіти.

Скільки можна зберігати буханку хліба?

Харчові продукти мають термін придатності, який залежить від інгредієнтів, що входять. Таким чином, термін зберігання хліба коливається від трьох до семи діб при кімнатній температурі. Таким чином, куплений нами хліб зберігається довше, ніж домашній.

Чому хліб стає жорстким?

Це явище в основному пов’язане з деградацією крохмалю, який у ньому міститься. Результат: хліб висихає і стає непридатним до вживання. Він втрачає м’якість і хрумкість одночасно. На щастя, безпомилкова підказка допоможе вам уникнути подібних незручностей.

Щоб ваш хліб залишався свіжим, хрумким і вологим, його потрібно загорнути в поліетиленовий пакет або тканину. Ви можете подвоїти цю упаковку, використовуючи другий поліетиленовий пакет, щоб зберегти м’якість і хрумкість хліба.

Що робити, якщо мій хліб черствий?

Якщо ваш хліб черствіє, його все одно можна їсти. Для цього обсмажте його на грилі, щоб було менше крохмалю. Однак найкращий спосіб насолоджуватися хлібом – їсти його прямо з духовки.

Як приготувати домашній хліб?

Якщо ви відчуваєте себе пекарем і хочете спекти власний хліб, це можливо. Найкраще те, що легко приготувати хліб без замішування.

Для хліба на 6 персон вам знадобиться:

375 грамів борошна

300 мілілітрів теплої води;

Чайна ложка дрібної солі;

12 грам свіжих дріжджів або половина пакетика сухих.

Крім того, для приготування цього хліба знадобиться лише 30 хвилин приготування та 1 година 30 хвилин відпочинку.

Для початку потрібно змішати дріжджі з теплою водою. Тоді вам доведеться набратися терпіння, давши тісту піднятися протягом 5 хвилин.

Після цього додайте в заготовку борошно і сіль і перемішайте все лопаткою, а потім залиште на 1 годину 30 хвилин, накривши заготовку чистою тканиною.

Розігрівши духовку до 240°, все, що вам потрібно зробити, це поставити хліб у духовку.

Нехай все у вас буде добре, дорогі українці!

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для

You cannot copy content of this page