fbpx

Завдяки цьому трюку павуки більше не посміють повернутися до вас додому: вони цього терпіти не можуть

Завдяки цьому трюку павуки більше не посміють повернутися до вас додому: вони цього терпіти не можуть

Прибирання будинку повинно бути регулярним завданням. Але слід визнати, що якщо ми не проводимо ретельне прибирання, ми часто схильні нехтувати певними куточками, до яких є важчий доступ і які, тим не менш, накопичують багато пилу та бруду. Ви думали, що вам потрібні спеціальні інструменти, щоб спростити вашу роботу?

Хороша новина полягає в тому, що все, що вам потрібно зробити, це використати правильну техніку та правильні інгредієнти, щоб висвітлити вузькі місця та позбутися серйозної проблеми. Простий рушник на вашій мітлі може змінити все. Швидко відкрийте цей трюк!

Як видалити павутину за допомогою цієї хитрої техніки?

Поширена проблема вдома? Наявність павуків. Хоча вони не небезпечні і часто залишаються непоміченими, це ознака того, що ці заражені ділянки давно не очищалися. До них відносяться певні поверхні, які важко чистити, наприклад, ніші в стелі, за меблями або під ліжком. Щоб уникнути накопичення пилу, добре б взятися за роботу!

Щоб позбутися цієї потворної павутини, ми збираємося запропонувати вам дивовижне, але дуже багатообіцяюче рішення: рушник на мітлі. Ви не подумали про це, але цей трюк дуже корисний, щоб підмітати стелю та відганяти всіх цих небажаних гостей.

Ось кроки, які потрібно виконати:

Наполовину наповніть пляшку з пульверизатором водою. Додайте трохи ополіскувачу.

Поклавши рушник на віник, закріпіть його прищіпками.

Розпилювачем збризніть рушник і починайте чистити найвужчі частини стелі. Саме ці ділянки накопичують пил і приваблюють павуків.

Саме завдяки рушнику та вінику ви зможете легше дістатися до тих місць, до яких важко дістатися за допомогою пилососа, наприклад, над кондиціонером або під ліжком.

Як бонус, пом’якшувач, змочений на рушнику, залишить ваш інтер’єр ароматним.

Як уникнути павуків в будинку?

Ось інші цікаві способи вигнати всі ці непривабливі гості з ваших віталень. Але перш за все, золоте правило полягає в регулярному прибиранні інтер’єру.

Як і у випадку з будь-якою проблемою з комахами, якщо ви хочете уникнути зараження, першочерговим є часте видалення пилу та ретельне прибирання будинку якомога частіше. Що стосується павуків, знайте, що вони часто селяться в темних і теплих місцях, особливо за меблями. Тому завжди тримайте свій будинок чистим, особливо в найзахованіших місцях.

Розпиліть м’ятну олію

Якщо ви терпіти не можете хімічні речовини, є різні альтернативи: деякі олії, які вважаються “природними інсектицидами”, можуть відлякувати павуків через свій сильний запах. Розбризкуючи олію перцевої м’яти на поверхні навколо вашого будинку, ви можете ефективно відлякувати всіх павуків та інших комах, таких як комарі та мурахи.

Ось як це зробити: додайте приблизно 20 крапель олії перцевої м’яти в пляшку з розпилювачем, наповнену водою, і розпиліть навколо заражених ділянок.

Зробіть ставку на білий оцет

Якщо ви хочете позбутися павуків, не забираючи їм життя і без пестицидів, оцет також є чудовим природним репелентом. Все, що вам потрібно зробити, це наповнити пляшку з пульверизатором водою та білим оцтом (у рівних частинах) і розпорошити розчин у закутки та щілини вашої вітальні. Розпилюйте цей спрей кожні 3-4 дні, щоб назавжди позбутися проблеми.

Використовуйте корицю

Дивно, але хоча ми любимо її інтенсивний солодкий запах, павуки його терпіти не можуть. Скористайтеся можливістю швидко відлякати їх, забальзамувавши будинок ефірною олією, ароматичними свічками або висушеними паличками.

Встановити пастки для павуків

Нарешті, останній варіант стосується знаменитих липких пасток, спеціально розроблених для лову та знищення павуків. Вони доступні в садових магазинах. Однак тримайте їх подалі від дітей і домашніх тварин. І не забувайте часто їх міняти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page