fbpx

Зберігати парфуми у ванній кімнаті – дуже погана ідея: те, де вони зберігаються, реально впливає на їх тривалість і якість аромату

Маленький останній штрих, щоб вдосконалити свій наряд перед виходом з дому? Розпиліть парфуми, звичайно. Важлива деталь, щоб мати гарний запах і залишатися свіжим протягом усього дня. Але нас хвилює питання: де ви зазвичай зберігаєте свої аромати? Хтось скаже, що розташування ідеальне, звичайно у ванній кімнаті. Сюди ми кладемо всю косметику. Чому б парфумам там не місце?

Це може вас здивувати, але це просто не ідеальне місце, щоб зберігати їх у хорошому стані достатньо довго. А так як більшість з них коштують досить дорого, то щоб їх вміст не зіпсувався раніше часу, правильніше було б встановити їх в набагато більш підходяще місце. Ми пояснюємо вам.

Чому не варто тримати парфуми у ванній?

Після відкриття ми всі хочемо, щоб наш улюблений аромат зберігся якомога довше. Особливо за таку ціну, яку він нам обійшов, ми дбаємо про те, щоб використовувати його економно, щоб не витрачати його вміст без потреби. Але чи думали ви про те, щоб зберігати його в найбільш підходящому місці? Ми часто задаємося питанням, у чому секрет насолоджуватися інтенсивністю наших парфумів протягом усього дня.

Відповідь може вас здивувати. Перша порада експертів стосується того, де ми зберігаємо наші дорогоцінні пляшечки. Перш ніж ми навіть подумаємо про те, як ми випаровуємо парфуми, те, де вони зберігаються, реально впливає на їх тривалість і якість аромату.

Подивіться правді в очі, майже кожен з нас має звичку встановлювати скляні пляшки в кутку ванної кімнати. Завдяки оригінальному та вишуканому дизайну вони добре виглядають перед дзеркалом. І нам здається доцільним мати їх у цій зоні. Тільки це не дуже гарна ідея. Немає нічого гіршого, ніж зберігати свої аромати в цій кімнаті будинку.

Дійсно, за словами фахівця, надмірна і постійна вологість у цьому середовищі зрештою призводить до зміни самих частинок парфуму. Через деякий час дорогоцінний запах ваших ароматів втрачає свої нюхові якості. Ось чому аромат недовговічний, коли ви наносите парфуми вранці.

Яке ідеальне місце, щоб парфуми трималися довше?

Але тоді яке найкраще місце для збереження якості ваших улюблених флаконів для парфумів? Якщо ви хочете, щоб вони прослужили довго, краще уникати ванної кімнати та помістити їх у прохолодне, сухе місце, подалі від вологи та, бажано, подалі від джерел прямого світла. Наприклад, в шафі, на туалетному столику або в шафі вашої спальні. Це ідеальне місце, щоб аромат ваших парфумів залишався свіжим довше.

Дійсно, у такому місці частинки, що містяться в рідині, не розкладаються швидко, а інтенсивність аромату не слабшає раніше часу. Тому, коли ви наносите його на себе, він триватиме довше протягом дня.

Маленька порада: фахівці у цій галузі також рекомендують обережно нанести зволожуючий крем перед тим, як розпорошити парфуми на шию або на ручку. Таким чином, він ефективно прослужить цілий день! Зокрема, вони також рекомендують вам більше не мати звички тертися зап’ястками один об одного: цей жест ризикує швидше розщепити хімічні речовини та погіршити верхні ноти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page