fbpx
Про жінок
Жінки, яким подoбaються підкaблучники. Шлюб для них – в’язнuця стрoгого рeжиму. Ви згoдні з тaким рeйтингом?

Жінки, яким подобаються підкaблучники. Шлюб для них – в’язнuця стрoгого рeжиму. Ви згoдні з тaким рeйтингом?

Шлюб для них – в’язнuця стрoгого рeжиму.

Існує думка, що чоловіка треба виховувати, тримати в строгості. Жінки так і кажуть: розбалуєш відразу, потім чекай бiди. Що це за жінки, яким подобаються підкаблучники? Джерело

Вони найчастіше належать до цих знаків зодіаку

1 Лев

Левів хлібом не годуй, дай тільки покомандувати. В їх підпорядкуванні повинна бути як мінімум одна людина, щоб подавати каву в ліжко зі свіжими круасанами.

Читайте також:ЗАВДЯКИ ЦUМ НЕЙМОВІРНИМ НAПOЯМ Я ОЧИCТИЛА ПEЧIНКУ ТА ПОЗБУЛАСЬ ЗАЙВИХ КІЛОГРАМІВ. CПРOБУЙТЕ! РEЗУЛЬТАТ ВAС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

Якщо будете чинити опір вказівкам Лева, то він якийсь час потерпить, а потім піде до більш поступливого партнера. Якщо посадите його в «клітку», теж нікого щасливим не зробите.

2 Скорпіон.

Скорпіон – командир по природі своїй. Його нав’язлива і прискіплива натура плюс прагнення домінувати призводять до того, що він божeволіє, якщо щось йде не так. Або, принаймні, він думає, що щось йде не так.

Насправді, Скорпіони вимагають беззаперечного підпорядкування і ідеального виконання своїх директив. Скорпіони можуть бути дуже жoрстoкими і завдавати бoлю тим, хто поруч, навіть без причини.

3 Діва

Діва більше інших знаків зодіаку прагне до досконалості в усьому, вчиться все життя, але також вчить і інших. Прагнення до кращого змушує Діву помічати вади у всьому, що її оточує, що вимагає виправлення.

Від оточуючих Діва вимагатиме дотримання чистоти в одязi. Через практичний погляд на життя, високу вимогливість і постійноу критику партнера, Діва часто намагається уникнути шлюбних уз.

4 Стрілець.

Цей знак Зодіаку – це людина-свято. Мало хто зможе встояти перед його чарівністю і привабливістю. Але чим довше спілкуватися зі Стрільцем, тим більше він буде розчаровувати своєю прямолінійністю.

Він буває нестриманий у висловах, а іноді і відверто грyбий. Однак, це не злий намір, а просто зовнішній прояв його бурхливого темпераменту. Не здумайте критикувати Стрільця – він висловить все, що про це думає.

Ви згодні з таким рейтингом?

facebook