fbpx
Про жінок
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!

Психологи виділили набір щоденних звичок у жінок, які не відчувають себе щасливими.

Балачки в мережі

Якщо кожну подаровану квіточку жінка намагається відразу ж залити в Інстаграм, щось явно не так з її самооцінкою. Демонстрація в соцмережах всіх приємних моментів життя, говорить про те, що тих самих приємних моментів у вашому житті не так вже й багато.

Зловтіха

Якщо жінка відчуває, що радіє провалам подруг (з якими нормальні відносини), можна сказати про її невдале особисте жіноче щастя.

Постійне занепокоєння

Очікування негативного розвитку подій викликає неймовірну втому і перманентно поганий настрій. Якщо думати виключно про найгірший варіант, то значить про щастя не може бути й мови.

Перевіряння пошти кілька разів на день

Постійна перевірка електронної пошти говорить або про страх щось втратити, або про те, що жінка постійно чекає уваги, нехай навіть це лист – розсилка від магазину косметики.

Забагато працює

Якщо жінці постійно здається, що вона не заслужила відпочинок і вона звалює на себе занадто велике навантаження – це навмисне вимотування себе говорить про її невдоволення собою.

Порада тут така: пам’ятайте, що своєчасна «перезарядка» тільки допомагає ефективній роботі, а відпочинку ви завжди варті!

За матеріалами

facebook