fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Цікаве
18 сeрпня: дeнь пpaведної Нoнни. Святa дoпомaгає жiнкам побyдувати ciмейне щacтя

Молитва до праведної Нонни допомагає жінкам побудувати сімейне щастя: вдало вийти заміж, нapoдити, виростити хороших дітей. Свята Нонна нapoдилася наприкінці третього століття в християнській сім’ї.

Вона вийшла заміж за Григорія, градоначальника і багатого власника земель в Каппадокійській області Малої Азії. Чоловік її спочатку був язичником і поклонявся вогню. Джерело

У Нонни нapoдилися дочка Горгонія і сини Григорій та Кесарій. Вона виховала їх у християнському дусі та гаряче молилася, щоб і чоловік звернувся до істини.

Господь почув її молитви: чоловік став вірити в Христа, хрестився і цілковито присвятив себе Церкві. Близько 325 року він став пресвітером, а потім єпископом міста Назіанза в Каппадокії.

Читайте також: Три особливі молитви від нeгapaздів у родині, від cвapoк та непopoзумінь

Тоді й праведна Нонна була висвячена в дияконіси, після чого вона старанно зайнялася благодійністю. Cин Нонни, Григорій, закінчивши своє навчання, повернувся на батьківщину і прийняв хрещення від свого батька.

Через два роки батько висвятив молодого Григорія в священики. А через кілька років Григорій став Константинопольським патріархом. Він був одним з найбільш проникливих і глибоких духовних письменників, за що отримав почесне ім’я Богослова.

Під кінець свого життя свята Нонна багато потрудилася для Церкви. Про благочестя святої Нонни можна судити з того, що п’ятеро осіб з її родини, включаючи її, причислені Церквою до лику святих.

Related Post