fbpx
Про жінок
Досить висока ймовірність: дівчатка саме цих знаків Зодіаку вийдуть заміж в наступній половині 2019 року

Практично кожна дівчина мріє про красиве весілля з коханим чоловіком і про сімейне щастя на все життя.

Звичайно, всі мрії не можуть здійснитися одночасно, проте для деяких представниць Зодіакального сузір’я таки настає цей щасливий період здійснення заповітного бажання. За матеріалами

Прочитайте свіжий гороскоп астрологів, в якому сказано, кому з знаків Зодіаку варто очікувати заміжжя вже в другій половині 2019 року.

Козероги

Доля підготувала весілля багатьом знакам зодіаку. Але перші, кому пощастить зв’язати себе узами шлюбу з коханою людиною, будуть дівчата-Козероги. Молоді люди, які давно разом, нарешті підійдуть до цього рішучого кроку в своєму житті.

Особливо щасливі будуть ті, хто дуже давно чекає цієї події і вже втратив будь-яку надію на її звершення. Тим дівчатам, які не перебувають у відносинах, не варто чекати весілля в 2019 році, але для одиноких представниць прекрасної статі доля підготувала зустріч із молодим чоловіком, і відносини ці вже дуже скоро можуть закінчитися весіллям.

Овни

Як тільки дівчина припинить свої кпини над коханою людиною, він відразу зважитися на пропозицію руки і сеpця. Друга половинка чекає щирості і взаємних емоцій, тому не варто стримувати і приховувати свої почуття.

Партнер не повинен постійно бачити в улюбленій сильну жінку, пора навчитися втомлюватися і перестати чинити опір тому, чого дійсно хочеться.

Самотніх леді в 2019 році чекає незабутній любовний роман, наповнений яскравими фарбами. І тільки від них самих залежить, чи закінчаться ці відносини весіллям чи ні.

Cтрільці

Вони в цьому році стрибнуть у вир з головою. Весілля буде кращим рішенням, якщо любов поглинає повністю, а почуття неймовірно сильні, неможливо думати ні про що інше. Затягувати з весіллям не варто, відкладаючи його в довгий ящик.

Читайте також:ЦEЙ ПАПРИКАШ НАВЧИЛА МЕНЕ ГОТУВАТИ СУСІДКА. НЕЙМОВІРНИЙ ОВОЧЕВИЙ СМАК ОДРАЗУ Ж ПІДКОРИВ СЕPЦЯ МОЇХ РІДНИХ. ТЕПЕР ДІЛЮСЬ РЕЦЕПТОМ З ВАМИ. НУ ДУЖE ВЖE СМAЧНО!

Своєму обранцеві дівчатам-Стрільцям можна довіряти повністю, любити його всім сеpцем. Шлюб, який будується швидко, іноді дає можливість отримати саму міцну сім’ю, де панує любов і повага.

Діви

Представниці цього знаку Зодіаку вже все давно запланували. І в точно обумовлений час їх чекає пропозиція руки і серця від коханої людини. І весільне торжество буде таким, як було заплановано. Саме весілля подарує багато позитивних емоцій і вражень, які запам’ятаються на все життя.

Леви

З самого початку року прекрасні представниці знака все більше і більше знайомляться, намагаючись знайти свою другу половинку. Не потрібно прикладати особливих зусиль, тому що друга половинка десь дуже близько. І рано чи пізно єдиний все одно з’явиться на горизонті. Він буде рішучим, йому не потрібно чекати, тому ймовірність весілля в цьому році досить висока.

Якщо дівчина-Лев відчуває, що любить цю людину, не варто роздумувати з весіллям, потрібно погоджуватися.

Related Post