fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Духовна скарбничка
Не лише за коханих, рідних і близьких. Ці молитви прочитала вперше в бабусиному старенькому молитвослові і тепер також часто читаю разом з іншими щоденними молитвами.

Старенький потріпаний бабусин молитвослов 1897 року видання завжди зі мною. Знайшла його випадково кілька років тому серед маминих речей і з того часу не розлучаюся з ним. Коли тримаю його в руках – відчуваю захист Божих сил і бабусиних молитв, його цілющу намоленість. 

Ці молитви прочитала вперше саме в бабусиному молитвослові і тепер також часто читаю разом з іншими щоденними молитвами.

Бо не тільки за рідних і близьких треба молитися. А – і за ворогів також. І тим, хто ненавидить з якихось причин чи ображає нас, теж треба бажати добра і щастя. І весь світ потроху буде змінюватися на краще. 

 

Ось ці молитви:

Тропарь, глас 4

“О распенших Тя моливыйся, Любодушне Господи, и рабом Твоим о вразех молитися повелевый, ненавидящих и обидящих нас прости, и от всякаго зла и лукавства к братолюбному и добродетельному настави жительству, смиренно мольбу Тебе приносим; да в согласном единомыслии славим Тя, Единаго Человеколюбца.”

 

Кондак, глас 5

“Якоже первомученик Твой Стефан о убивающих его моляше Тя, Господи, и мы припадающе молим: ненавидящих всех и обидящих нас прости, во еже ни единому от них нас ради погибнути, но всем спастися благодатию Твоею, Боже Всещедрый.”

Related Post