fbpx
поради
Нiколи не залишайте ніж на кухонному столі. Впeвнена, багато з вас навіть не здогадуються чoму

Те, що наші предки були дуже забобонними і передали свої забобони і нам, вже давно не секрет. Так наприклад ще дуже давно вони вірили, що не можна залишати ніж на ніч на столі – це погана прикмета.

Зараз ми теж віримо, що так робити не можна, але багато з нас навіть не здогадуються чому. За матеріалами

Насправді, ніж на ніч залишати на столі не можна, щоб не зіпсувати відносини з дововиками і не нажити собі неприємностей. Так, так, в домовиків наші предки також вірили.

Якщо ви чуєте в будинку, якісь сторонні звуки, шурхіт, якого не повинно бути – знайте це домовик. Тому, щоб спати спокійно наші предки завжди намагалися задобрити домовика і подружитися з ним.

Читайте також:ЦEЙ НЕЙМОВIРНИЙ САЛАТ НАВЧИЛА МЕНЕ ГОТУВАТИ ПОДРУГА, ЯКА ПРИЇХАЛА З ВІРМЕНІЇ. ТАКОЇ СМАКОТИ Я ЩЕ НЕ ПРОБУВАЛА. МОЇ РІДНІ ПРОСЯТЬ ПРИГОТУВАТИ ЗНОВ І ЗНОВ!

Домовик за своєю суттю істота добре, здатна захистити ваш будинок, тому не варто його дратувати. Його образити дуже легко і тоді будьте готові, що він почне пакостити.

Однією з речей, яка здатна зробити домовика злим є брудний посуд залишений на ніч і неприбрані гострі предмети зі столу, в першу чергу, ніж.

Тому, якщо ви хочете спати спокійно і не шукати потім ключі по всьому будинку (домовики люблять ховати речі), ховайте ножі на ніч. Навіть якщо ви не забобонні, краще перестрахуйтеся.

Related Post