fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
поради
Що ні в якому разі нe мoжнa дарувати на Новий рік 2019

До Нового року залишилося трохи менше тридцяти днів, багато хто вже прикрашають свої будинки. Але головною проблемою, над якою ламають голову – що подарувати на Новий рік 2019.

Щоб спростити вибір пропонуємо добірку речей, які ні в якому разі не можна підносити в якості новорічного подарунка. Джерело

  • Банні пpинaлeжнocті

У свині відмінний нюх, крім того, вона любить повалятися в бруді, тому недоречним буде подарунок у вигляді предметів гігієни: мило, гребінець, шампунь.

  • Ланцюжки і намиста на шию

Подібні аксесуари за зовнішніми характеристиками нагадують нашийники. Якщо ви хочете порадувати жінку прикрасою, що не розсердивши символ 2019 року, нехай це будуть кільця, браслети або сережки.

  • Духи

Не варто забувати, що різкі запахи дратують свиню. Тому духи дарувати не потрібно. Якщо ви подаруєте в новорічну ніч духи, то можете наразитися на невдоволення господині року.

Читайте також: А СКІЛЬКИ НАРАХУВАЛИ ВИ? ШІСТЬ ОЗНАК, ЩО ВИДАЮТЬ АБСОЛЮТНО ЗДОРОВУ ЛЮДИНУ

  • Інструменти, колючі предмети, ножі

Новий 2019 рік може виявитися невдалим, якщо ви подаруєте на свято інструменти або ріжучі предмети. Свиня розцінить такий подарунок як небезпека і занадто агресивно налаштуватися проти одержувача презенту.

  • Сувеніри, зроблені своїми руками

Свиня не цінує дрібнички і подарунки, зроблені своїми руками. Вона тварина практичне і господарське, тому цим ви їй точно не попадете.

Подаруйте щось практичне, то, що стане в нагоді в побуті, на роботі, на відпочинку.

Related Post