fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Цікаве
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній!

Австралійська модель народила у ванній, не підозрюючи про вагітність.

Модель з Мельбурна несподівано народила дочку, навіть не здогадуючись про те, що перебувала в положенні.

Ерін Ленгмейд стала мамою в 23 роки!

Протягом багатьох місяців вона не здогадувалася, що в її животику росла дівчинка.

Ерін абсолютно не страждала від поганого самопочуття, живіт у неї не виріс, так що вона носила всю свою вагітність звичайний одяг, працювала повний день, знімалася для журналів і продовжувала приймати таблетки, що перешкоджають зачаттю.

Читайте також: ЙОМУ 90, ЇЙ – 38! РІЗНИЦЯ В ПІВСТОЛІТТЯ – НЕ ПЕРЕШКОДА! ВІДОМИЙ ТАНЦЮРИСТ І СУДДЯ «ТАНЦІВ З ЗІРКАМИ» РОЗПОВІВ ПРО СВІЙ РОМАН.

У листопаді вона пішла у ванну і … Народила дівчинку. Її партнер прибіг на крики і побачив на підлозі дитину, вагою 3,6 кілограма.

Відразу після появи на світ дитина не дихала, але її вдалося врятувати екстреним службам. Зараз з дитиною все добре, батьки назвали її Айлой. А Ерін, яка раптом стала мамою, зізналася, що це був найбільший шок.

Лікарі пояснюють, що приховані вагітності зустрічаються один раз на 2,5 тисячі випадків.

Джерело

Related Post