fbpx
Breaking News
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
Цікаве
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній!

Австралійська модель народила у ванній, не підозрюючи про вагітність.

Модель з Мельбурна несподівано народила дочку, навіть не здогадуючись про те, що перебувала в положенні.

Ерін Ленгмейд стала мамою в 23 роки!

Протягом багатьох місяців вона не здогадувалася, що в її животику росла дівчинка.

Ерін абсолютно не страждала від поганого самопочуття, живіт у неї не виріс, так що вона носила всю свою вагітність звичайний одяг, працювала повний день, знімалася для журналів і продовжувала приймати таблетки, що перешкоджають зачаттю.

Читайте також: ЙОМУ 90, ЇЙ – 38! РІЗНИЦЯ В ПІВСТОЛІТТЯ – НЕ ПЕРЕШКОДА! ВІДОМИЙ ТАНЦЮРИСТ І СУДДЯ «ТАНЦІВ З ЗІРКАМИ» РОЗПОВІВ ПРО СВІЙ РОМАН.

У листопаді вона пішла у ванну і … Народила дівчинку. Її партнер прибіг на крики і побачив на підлозі дитину, вагою 3,6 кілограма.

Відразу після появи на світ дитина не дихала, але її вдалося врятувати екстреним службам. Зараз з дитиною все добре, батьки назвали її Айлой. А Ерін, яка раптом стала мамою, зізналася, що це був найбільший шок.

Лікарі пояснюють, що приховані вагітності зустрічаються один раз на 2,5 тисячі випадків.

Джерело

Related Post