fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Цікаве
Ви зрадили партнера: що робити? Три поради.

Зрада – це завжди боляче, нечесно і складно. Ми не схильні до моногамії по природі, однак вантаж зради буде висіти і тиснути на нас довго.

Саме тому ми зібрали 3 поради, які можна втілити в життя і спробувати стерти зраду з вашої “історії відносин”.

Підіть, не розповідаючи

Найрадикальніша і крайня порада. Проаналізуйте причину вашої зради. Адже якби ваші стосунки з хлопцем були б здоровими, то ймовірність зради була б нульовою. А так ця ситуація може стати хорошим поштовхом для вас, щоб задуматися про необхідність відносин на даний момент. Відчуваєте, що вам все одно – йдіть негайно.

Читайте також: РОЗРИВ – ЦЕ СТРЕС. ЗАВЖДИ. ЦІ 3 ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ, ЩО ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ, ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ВПОРАТИСЯ ШВИДШЕ.

Рубати з плеча

Розповісти про все коханому і чекати його вердикту – зовсім не кращий варіант, проте варто усвідомлювати всю ситуацію і виходити з неї будь-якими шляхами. Наприклад, цим. Якщо у вас дорослі, серйозні відносини або ви перебуваєте в шлюбі, то ймовірність вибачення трохи вище. Є і величезний плюс – ваша совість стане чистішою через відсутність необхідності приховувати цю таємницю.

Піти до сімейного психолога

А краще з чоловіком. Дуже часто фахівці можуть побачити рішення там, де ви вже поставили хрест. Однак якщо ви в глибині душі відчуваєте, що відносини не врятувати – не обманюйте себе і чоловіка. Скажіть йому все чесно і спробуйте зберегти гідність.

Джерело:

Related Post