fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Як розпізнати психічні відхилення у дітей: зверніть увагу на зуби

Вчені стверджують, що зуби можуть «попередити» ризик психічних розладів: депресії, тривожності, біполярного розладу і шизофренії. Джерело

Психіатр в лікарні загального профілю штату Массачусетс, доктор Erin Dunn перевірила молочні зуби шестирічних дітей, які випали і з’ясувала, що у дітей з тонкою емаллю частіше виникають проблеми з дефіцитом уваги, ніж у інших.

Таке відкриття може бути цілком логічним для археологів, а для психіатрії є повністю безпрецедентним, пропонуючи новий спосіб скринінгу порушень, які зустрічаються все частіше.

Дослідники попросили батьків 37 дітей віком від 6 років і старше в Каліфорнії пожертвувати молочні зуби дітей, після того, як вони випали.

Читайте також: 56-річний українець показав, як після розлучення сам виховує 4 дітей

Вчені проаналізували кожен зуб, з допомогою сканування високого дозволу , порівнюючи свої аналізи поведінкових оцінок дітей.

Дослідники прийшли до висновку, що відмінності у розмірах і якості зубів були безсумнівно кращими предикторами психічного здоров’я, ніж ті фактори, якими психіатри зазвичай користуються для виявлення психічних розладів.

Related Post