fbpx
Духовна скарбничка
26 квітня: що можна і що не можна робити в день свята, щоб не накликати на себе неприємності

Дізнайтеся про те, що можна і що не можна робити в день свята, щоб не накликати на себе неприємності.

Антипасха – не протиставлення Світлого Великодня. Цей день випаде на Фомина неділя, назване так на честь одного з апостолів Ісуса, який засумнівався в воскресіння свого Учителя. Джерело

В день свята віруючі згадують цю подію і продовжують славити Господа, здійснюючи богоугодні справи і відмовляючись від того, що в цей день заборонено церковними правилами і народними традиціями.

Що можна робити на Антипасху

В день свята прийнято відвідувати церковні служби, щоб помолитися, а також ходити на кладовища. Там віруючі поминають покійних молитвами, пригощаючи помині зустрічних або залишаючи його в церквах. У 2020 році, правда, краще залишитися вдома, щоб уберегти здоров’я, як своє, так і близьких.

Так як святкування Антипасхи збігається з днем ​​Червоної гірки, 26 квітня моляться, щоб знайти кохання. Церква не схвалює ритуалів, проте в колишні часи було прийнято залучати майбутнього подружжя і гадати на суджених.

Антипасха – прекрасна пора, коли закохані можуть узаконити свої стосунки, а також зізнатися в щирих почуттях і призначити дату одруження.

У день Антипасхи священнослужителі починають церемонії вінчання, тому до цього часу багато пар намагаються домовитися про проведення таїнства.

Традиційно в день свята вмиваються святою водою, яку заздалегідь ставлять перед образами на всю ніч.

У свято прийнято радіти і не допускати сумних думок, тому з самого ранку починають підготовку до свята: печуть частування, вибирають красиві наряди і обов’язково моляться перед домашнім іконостасом, якщо немає можливості відправитися в храм на службу.

За традицією сімейні пари в день свята б’ють глибоку тарілку, щоб залучити в життя щастя і дочекатися довгоочікуваного поповнення.

За повір’ями, в день свята потрібно нагодувати сім тварин, щоб в будинку не переводилися гроші, а удача не обійшла стороною. Те ж саме стосується бродячих тварин, що опинилися перед дверима.

Якщо немає можливості залишити нещасну живу істоту у себе, варто докласти зусиль для його прістройства, і тоді в житті не буде місця для негативу і розчарувань, а в хвилину труднощі обов’язково прийде допомога.

Чого варто побоюватися в святковий день

В день свята ні в якому разі не можна сваритися, скандалити і конфліктувати. Тим, хто порушує заборону, не бачити щастя цілий рік. Потрібно звернутися до небес з молитвою, щоб зберегти щастя і сімейне благополуччя.

Антипасха – не час для важкої роботи. У цей день справи відкладають, щоб насолодитися святом, а також помолитися про благополуччя.

У 2020 році в умовах карантину прогулятися і відвідати друзів навряд чи вийде, проте їм завжди можна передати звісточку з побажаннями доброго здоров’я.

Не можна в Антипасху нудьгувати на самоті. У сучасному світі навіть за умови карантину можна зателефонувати друзям, а також пофліртувати в мережі, щоб розвіятися. У колишні часи вважалося, що самотні хлопці і дівчата, що сидять, коли всі гуляють і розважаються, цілий рік не зможуть знайти собі пару.

Не можна в день свята відштовхувати близьких людей. Сімейним парам варто завершити день романтичною вечерею, а протягом дня частіше обніматися і триматися за руки.

Така поведінка буде гарантом міцного зв’язку. Якщо немає можливості бути поруч, варто тримати перед собою зображення коханої людини і зізнатися йому в своїх почуттях.

У світлий святковий день важливо відмовитися від будь-яких шкідливих звичок , навіть якщо вони здаються зовсім нешкідливими. Тим, хто дасть слабину, навряд чи вдасться швидко позбутися від обридлої звички, а ось примхлива Фортуна відвернеться.

Святковий день важливо провести в гарному настрої, а значить, з самого ранку 26 квітня важливо налаштуватися на позитив і залучити в життя позитивні зміни.

Крім того, православне свято – час щирих звертань до небес, які обов’язково виконають прохання про допомогу, якщо в них немає користі або злого умислу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page