fbpx
поради
7 смepтeльнo небезпечних предметів, якими ми користуємося щодня!

Незважаючи на те, що будинок у всіх асоціюється з безпекою, в ньому є велика кількість предметів, про небезпеку яких ми навіть і не підозрюємо. Сьогодні розповімо вам про 7 таких предметів.

Відбілювач

Ні для кого не секрет, що відбілювач дуже небезпечний для здоров’я, але мало хто знає, що великої шкоди організму можуть завдати і пари миючого засобу. А змішування відбілювача з іншими миючими засобами, такими як кислоти і аміак і зовсім може привести до смepті. Справа в тому, що подібні «коктейлі» виділяють хлорний газ, маленька доза якого може пошкодити слизові оболонки людини.

Читайте також: ОСЬ ТАКІ ЧУДОВІ СОЛОДКІ ПОВІТРЯНІ ПОНЧИКИ МИ ГОТУЄМО РАЗОМ З ДОНЕЧКАМИ. ВОНИ ВИХОДЯТЬ М’ЯКЕСЕНЬКІ ЯК ПУХ, ДОВГО ЛИШАЮТЬСЯ СВІЖИМИ,  МОЖНА ГОТУВАТИ З РІЗНИМИ НАЧИНКАМИ. МИ НАЙБІЛЬШ ПОЛЮБЛЯЄМО З ВАРЕНИМ ЗГУЩЕНИМ МОЛОКОМ, А ВИ МОЖЕТЕ ВЗЯТИ ПОВИДЛО ТА ІНШУ НАЧИНКУ. РЕЦЕПТ НАДІЙНИЙ І ПЕРЕВІРЕНИЙ!

Зубна паста

Небагато людей помічають, але попередження про те, що зубна паста отруйна, є майже на кожному тюбику. Справа в тому, що в пасті міститься фторид, який небезпечний для здоров’я людини. Ступінь шкоди безпосередньо залежить від кількості речовини, що потрапляє в організм. Так, в той час як невелика горошина пасти, яка використовується при чищенні зубів, абсолютно нешкідлива для людини, велика кількість засобу може призвести до дуже серйозних наслідків. (За матеріалами)

Сушарка для білизни

Автоматичні сушарки для білизни можуть стати причиною пожежі.

Фарба, що містить свинець

Це зараз всім відома шкоду свинцю і ви навряд чи знайдете цю речовину в складі сучасних засобів. Але колись ніхто і не здогадувався про шкідливі властивості свинцю, і фарби на його основі використовувалися всюди.

Подовжувачі

Хоча переносні подовжувачі дуже корисні, і їх повсюдно використовують як в офісах, так і вдома, вони набагато небезпечніші, ніж багато хто уявляє. Справа в тому, що вони вогненебезпечні, і часто стають причиною пожеж.

Засіб для полірування меблів

Мало хто здогадується, що меблевий лак дуже токсичний: при вдиханні він може стати причиною серйозного пошкодження легенів, при попаданні на шкіру – викликати сильне роздратування, а при попаданні в очі і зовсім привести до втрати зору.

Антипригарний посуд

Так, звичайно, антипригарний посуд дуже зручний і незамінний на кухні, але лікарі у весь голос твердять, що диво-речовина «тефлон», яким покритий такий посуд, дуже токсична. І антипригарні сковорідки безпечні до тих пір, поки вони не перегріваються. Коли кухонний посуд досягає невідповідної температури, покриття починає випаровуватися на невидимому молекулярному рівні, і при цьому виділяються токсичні гази.

You cannot copy content of this page