fbpx
Breaking News
Коли Павло став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так. Останнім часом між ними стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої. А виявилось, що у спортзалі його заспокоювала Аліса, яка була дуже красива, розумна і – хитра
Енріке Іглесіас, можливо, стане батьком втретє: преса повідомила, що Анна Курнікова вагітна. Разом вони 18 років!
Янтики – чебуреки без фритюру – навчив мене готувати друг-кримчанин, який живе зараз у столиці. Яка ж це смакота! Набагато смачніше, а головне корисніше за звичайні чебуреки. А божественного смаку додає один інгредієнт в завершення приготування. Спробуйте!
Кожен знаку Зодіаку має свій талісман на щастя у 2020 році. Прислухайтеся до цих порад і схопіть свою вдачу!
5 найщасливіших імен для хлопчиків, які народяться у 2020 році. Їх власників чекатиме успіх і світла доля!
поради
8 порад, як забути про втому і почати висипатися

Літлхелс який раніше працював з футбольною командою “Манчестер Юнайтед” в 1992, а так само зі збірною Велекобританії дав 8 порад з приводу в якій позі, на якому ліжку і скільки раз в добу краще всього спати.

1. Думайте про цикли сну, а не про годинник

Тренер сну розвінчав фразу про те, що ” спати потрібно вісім годин”. Він назвав це чистої води міфом. Як стверджує Літлхелс сон відбувається через природні 90-хвилинні цикли, які складаються з двох фаз повільного і швидкого сну.

Потрібно ретельно стежити за проміжками вашого сну, так як не можна переривати одну з цих фаз. Правильніше за все буде вибір структурувати ваш сон по 90 хвилин, тобто щоб пасивна частина вашого життя в добі тривала сім з половиною, шість або чотири з половиною години.

Тренер просить звернути увагу на час вашого підйому щоб правильно вирахувати час сну. Наприклад, якщо вам треба буде прокинутися о 6:30, заснути треба в 5:00, 3:30, 2:00, 00:30 або 23:00.

2. Плануйте сон не на одну ніч, а на весь тиждень

“Нам треба 35 циклів сну протягом семи днів. Тобто, п’ять в день”, – розповів Літлхелс.

У разі якщо ви будете лягати сьогодні спати пізно, то краще поспіть на один цикл довше в цю ніч. Або ж вдайтеся до крайніх заходів і лягти в наступний вечір.

3. Спіть менше, але частіше

Це як правила з їжею: їсти менше, але частіше. Протягом дня є природні годинники в які найкраще відпочити. Опівдні – це “другий природний період для сну”, а наступний настає між 17.00 та 19.00.

Цілком можливий варіант, якщо ви будете спати два рази на день,а вночі на порядок менше. Або навіть спати три рази на добу – вночі, вдень і рано ввечері.

4. Думайте про “контрольовані періоди відновлення”

Треба чітко розуміти, що відпочинок-це не сон. “Контрольовані періоди відновлення не пов’язані з спробою заснути”, – розповів тренер.

Це всього на всього 30 хвилин від 90. Для такого роду відпочинку ви можете послухати музику, помедитувати або ж просто залишитися в повній тиші.

Читайте також: Худнемо до літа за 6 кроків: унікальні способи отримати струнку фігуру до пляжного сезону

5. Головне – що ви робите відразу після підйому

Ключове час під час сну йде не до нього. а після, а саме 90 хвилин після пробудження. Всі дії з моменту вашого пробудження визначають якість вашого відновлення сил після важкого дня.

Потрібно обов’язково скласти план дій після сну, наприклад : пізніше використання технічних пристроїв, перекус і прийом води, легкі фізичні вправи, а також похід в туалет.

6. Використовуйте “cимyлятори світанку”

Якщо пробудження становить для вас проблему ви можете використовувати спеціальний пристрій для “сов” – симулятор світанку.

Такий прилад допоможе запустить заміщення мелатоніну, гopмону розслаблення сератоніном – гopмоном активності і пpoбудження.

7. Купіть велике ліжко

“Королівські ліжка насправді просто розраховані на двох дорослих людей. Тому такими і повинні бути стандартні ліжка”, – вважає Літлхелс.

У цьому випадку розмір, реально, має значення. Потрібно купувати настільки велике ліжко, наскільки дозволяє ваша спальна кімната.

8. Поза eмбpioна і дихання носом

“Швидше за все ви чули про те, що ідеальна поза для сну – eмбpioн і на стороні, протилежній до вашої домінантної”, – заявив Літлхелс.

Лівшам краще всього спати на правому боці, а правшам навпаки – на лівому. Так само не забувайте дихати носом, так як дихання ротом – запорука поганого сну.

Related Post