fbpx

Більшість людей ставлять орхідею не туди, тому вона не цвіте: дотримуючись цих порад щодо догляду, ви дозволите своїм красуням розвиватися в найкращих умовах і правильно цвісти

Більшість людей ставлять орхідею не туди, тому вона не цвіте: дотримуючись цих порад щодо догляду, ви дозволите своїм красуням розвиватися в найкращих умовах і правильно цвісти

Щоб виростити орхідеї та побачити їх цвітіння, не потрібно бути фахівцем у садівництві чи ботаніці. Досить про це подбати, але не тільки! У цій статті ми даємо вам кілька порад щодо якнайкращого вирощування орхідей.

Тропічні рослини, в тому числі орхідеї, потребують постійного і ретельного щоденного догляду. Звернувши увагу на кілька дрібних деталей, ваші орхідеї продемонструють вам своє визнання красивим цвітінням.

У чому причина того, що ваші орхідеї не цвітуть належним чином у вашому домі?

Якщо ви хочете, щоб ваші орхідеї процвітали і цвіли цілий рік, необхідно подбати про їхнє благополуччя. Щоб не сталося навпаки, взимку не варто розміщувати їх біля входу або вікна, яке більшу частину часу відкрите.

Питання розташування є вирішальним, тому бажано встановлювати цей вид рослин у кімнаті з білими стінами, які дозволяють краще відбивати світло.

Кілька порад щодо правильного догляду за орхідеями

Щоб дозволити орхідеям добре розвиватися, ви повинні переконатися, що вони розміщені в найкращому місці. Ось правильні речі.

Вплив: коли орхідеї потрапляють під пряме сонячне світло, їх листя з часом обгорає. Коли вирощуєте їх у приміщенні, обов’язково фільтруйте сонячне світло легкими шторами, щоб захистити їх. Також пам’ятайте, що тримайте їх подалі від будь-якого джерела тепла, особливо радіатора, оскільки ви ризикуєте побачити, як вони пропадуть.

Полив: взимку полив необхідно робити невеликим. Дійсно, потреба орхідеї у воді в цей період року різна. Не соромтеся поливати свою рослину двічі на місяць, використовуючи перероблену дощову воду, яка не містить вапняку і яка, в той же час, має кімнатну температуру. Занадто гаряча або навіть надто холодна вода може спричинити водяний удар, що може призвести до стресу для рослини. Крім того, ви також можете час від часу обприскувати орхідею.

Підживлення та пересадка: останнє рекомендується проводити навесні, оскільки саме в цей час року орхідеї цвітуть. Тому вони більше не утворюють нових бутонів. Однак пересаджувати орхідею слід лише в тому випадку, якщо з горщика виступає багато коренів або якщо субстрат тонкий. Також обов’язково позбавляйтеся від зів’ялих квітів, щоб стимулювати утворення нових бутонів.

Восени нові стебла потребують щоденного внесення добрив шляхом обприскування листя та коренів. Взимку удобрюйте орхідеї раз на місяць і протирайте листя вологою губкою, щоб позбавити їх від пилу.

Дотримуючись цих порад щодо догляду, ви дозволите своїм орхідеям розвиватися в найкращих умовах і правильно цвісти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page