Я розлучилася в 47 років, бо виявилось, що чоловік все життя читав мої щоденники. Діти мене осудили і не зрозуміли, тепер не спілкуються зі мною
Я розлучилася в 47 років, бо виявилось, що чоловік все життя читав мої щоденники. Діти мене осудили і не зрозуміли, тепер не спілкуються зі мною. Я писала щоденники
— Ну, мама оформила її на мене. Десь пів року тому. Тепер не знаю, як нам із чоловіком ставитися до його мами. Живе вона з нами. В її квартирі живуть квартиранти. Оплату вона забирає собі. На свої потреби, подорожі, манікюри, ліки, ще там щось. І ось позавчора ми дізналися, що ця квартира, яку вона віддає в оренду, відписана молодшому брату мого чоловіка. Не на двох, як обіцяла свекруха, а лише йому. А чому? Тому що при весіллі мій чоловік взяв моє прізвище. Просто його прізвище Куць, а моє Мірошниченко. Тому він сказав, що мої діти Куцями не будуть, і взяв моє прізвище
Тепер не знаю, як нам із чоловіком ставитися до його мами. Живе вона з нами. В її квартирі живуть квартиранти. Оплату вона забирає собі. На свої потреби, подорожі,
— Мамо, ну які тобі ще аргументи навести, що тобі краще жити окремо? Ми усім тебе забезпечимо, пенсію будеш витрачати лише на себе, за квартиру тобі однокімнатну будемо платити, за комунальні послуги також. Що тобі ще треба? Звичайно, будеш з нами спілкуватися і в гості приходити, але ж не жити з нами на постійній основі. Ось які у нас у сім’ї пироги. Не знаємо, як виселити мою маму.
— Мамо, ну які тобі ще аргументи навести, що тобі краще жити окремо? Ми усім тебе забезпечимо, пенсію будеш витрачати лише на себе, за квартиру тобі однокімнатну будемо
Моя сестра розписалася з чоловіком у 39 років, після 20 років під одним дахом і виростивши дочку. Вона начепила на себе усе й одразу: вії, мабуть, 10 сантиметрів, плаття як баба на самоварі, пишна фата, рукавички, прикраса — гілочка у зачіску і ще жовто-блакитний віночок. А виглядає на 48, з чоловіком живуть 20 років разом, просто вирішили зробити повноцінне весілля. А, ще був лімузин. Ну просто циганське весілля, це мені не зрозуміло і дуже смішно
Моя сестра розписалася з чоловіком у 39 років, після 20 років під одним дахом і виростивши дочку. Вона начепила на себе усе й одразу: вії, мабуть, 10 сантиметрів,
Як нам запросити батьків нареченої сина??? На голову всім родичам? Я з Хмельницького. Пропонували ми їм свого часу поділити квартиру, але ніхто не захотів. Причини вигадували різні. І те, що це їхня квартира, і те, що вони не зможуть за ці гроші купити по однокімнатній квартирі без доплати. Так і живемо всі разом і досі. Я вже і не сподіваюся, що це колись зміниться. Вже до всього звикла. Але ж у нас син, якому пора створювати власну родину!
Як нам запросити батьків нареченої сина??? На голову всім родичам? Але розповім свою історію спочатку, щоб ви все зрозуміли і щось порадили. Я з Хмельницького. Проблема житла зруйнувала
Наша 25-та річниця припала на початок весни. Я накрила стіл: салати, голубці, запечена курка, ще й бульйон зварила, щоб було ситно. Усі прийшли при повному параді: у вишиванках, з піснями, з побажаннями. Бачила, як сусідка Галина навмисне заглядала чи в нас хороша скатертина, а двоюрідний брат Андрій уже піджартовував, що, певно, я за ці роки вивчила Степанові всі дивацтва і тепер можу написати про нього книжку. Сміх сміхом, та в душі я думала – це останній раз, коли ми влаштовуємо такий пишний стіл разом
– Степане, я так більше не можу, – сказала я, дивлячись йому просто у вічі. – Навіщо було вдавати щасливе подружжя на нашій 25-й річниці, коли ми навіть
На моє з Любомиром весілля ніхто не прийшов. Ні батьки, ні рідні і найближчі, ні більшість друзів. А ті, хто таки не відмовили нам в святкуванні дивились на мене, як на не розумну людину, яка вдруге стає на одні і ті ж граблі. Річ у тім, що весілля в мене було з колишнім чоловіком, з яким вже одного разу я пішла під вінець
На моє з Любомиром весілля ніхто не прийшов. Ні батьки, ні рідні і найближчі, ні більшість друзів. А ті, хто таки не відмовили нам в святкуванні дивились на
Мій син, якому я дала життя, виховала, виняньчила, у свої 19 років купив на подарунок дівчині квіти, і не пару троянд, а цілий оберемок, і – айфон. Уявляєте, і це в той час, як мама ходить з “редмі”. Ну звісно мені обідно. Я розумію, в Антона є гроші, але ми його з татом вивчили. Він ще в школі підробляв програмістом. Зараз він гарно стоїть на ногах, купив собі автівку і каже, що збирає на квартиру. Але образливо, що мені син таке ніколи не дарує, а ось геть чужій дівчині так легко. Може я і ревную, але це виправдано
Мій син, якому я дала життя, виховала, виняньчила, у свої 19 років купив на подарунок дівчині квіти, і не пару троянд, а цілий оберемок, і – айфон. Уявляєте,
– Вони ще холодець варять і олів’є в таких великих салатницях, прикрашене пучком петрушки. Та й обстановка в них така старомодня. А ти казала, щоб я за невістку сюди йшла. Та я б тут і тижня не протрималася, – наголосила невістка. А мені пригадалося, як ми, ці бідні, їм на весілля кредит з чоловіком брали, щоб допомогти. А сваха в той час нам своїх п’ятьох гостей перекинула, бо сказала, що за спільні друзі молодят повинен наречений платити. Але це якраз були подружки Орисі. Ми змовчали, бо не хотіли сваритися з новою родиною
– Вони ще холодець варять і олів’є в таких великих салатницях, прикрашене пучком петрушки. Та й обстановка в них така старомодня. А ти казала, щоб я за невістку
– Мамо, – Ліля зазирає до кухні, де я щойно витягла з духовки пиріг із вишнями, – хочу приготувати олів’є, але огірки в супермаркеті такі дорогі! Може, поділитеся парочкою своїх солоних? Я спиною відчуваю, що за мить вона попросить і ще щось. Уже краєм ока бачу, як Ліля нишком зазирає на поличку із моїми різносолами, уважно вивчає кожен напис: “Ікра кабачкова 2024”, “Помідори з перцем”, “Огірочки хрумкі”, “Салат закусочний”. Ну, чекай, думаю, цього разу тобі не так швидко все перепаде
— Мамо, — Ліля зазирає до кухні, де я щойно витягла з духовки пиріг із вишнями, — хочу приготувати олів’є, але огірки в супермаркеті такі дорогі! Може, поділитеся

You cannot copy content of this page