fbpx
поради
Чому не можна дивитися в дзеркало коли плачеш, коли їси і в нічний час? Де можна і де не можна вішати

Людям властиво вірити в явища незвичайного роду. Їм доводиться відмовляти собі у виконанні певних дій через забобони. Людина починає чекати неприємностей, якщо перед ним пробігла чорна кішка. Джерело

Йому властиво переживати, після того, як спустився павук по стіні. Деякі забобони викликають ряд непорозумінь, до таких належить і питання: чому не можна дивитися в дзеркало, коли плачеш?

Чому не можна дивитися в дзеркало вночі?

З кожної прикметою пов’язана якась легенда, яка з’явилася ще в стародавні часи. Самим магічним символом завжди було і залишається до цього часу дзеркало.

Вважається, що цей атрибут служить таким собі провідником пoтoйбiчного світу. Через дзеркало здійснюються найсильніші магічні обряди, ворожіння і зв’язок з духами.

Якщо подивитися сцени фільмів про відьом, то кожна дія вони здійснюють в темряві. Існує думка, що в нічний час доби в дзеркалі відкривається портал, який встановлює зв’язок з пoтoйбічним світом. Предмет користування домочадців вже не є їх власністю, їм правлять виключно темні сили.

Самого по собі дзеркала боятися не потрібно, але виглядати в нього вночі краще не варто, така дія може викликати кілька небезпечних наслідків:

1. Раптово за власним відображенням може з’явитися незрозуміла тінь , яка викличе страх і психічний розлад у людини;

2. Вночі в дзеркалі переважають злі духи, вони можуть забрати у дивиться в нього особистості енергетику, що призведе до апатії, депресії і сонливості;

3. Найбільша небезпека може вас підстерігати, якщо подивитися вночі в дзеркало через полум’я свічки. Існує думка, що це призведе до складних захворювань.

4. Диявoльcький період існує лише з півночі до трьох годин ночі, в решту часу можна спокійно милуватися на своє відображення в дзеркалі.

Чому не можна дивитися в розбите дзеркало?

Саме по собі розбите дзеркало несе масу негативної енергії для домочадців. Існує думка, що якщо скло розіб’ється, то варто чекати неприємностей.

Якщо все-таки таке сталося, то потрібно попросити у вищих сил допомоги і позбутися від непридатного предмета. Категорично забороняється дивитися на своє відображення через розбите дзеркало.

Вважається, що після такої дії, у людини може статися роздвоєння особистості, а життя наповниться агресією і невдачами.

Так як людина бачить в ньому свій неповний вигляд, то відповідно і його особистість може сильно змінитися.

Таке явище викликане єдиною причиною. Так як дзеркало є провідником у потойбічний світ, то на його поверхні скупчуються злі сили.

На щастя, вони знаходяться тільки на зворотному боці і можуть тільки завдати шкоди людям, якщо вони дивляться в відображення в певний проміжок часу. Але, якщо дзеркало розбивається, то ці злі сили виходять назовні.

Вони починають заважати людині повноцінно жити і притягують до нього масу неприємностей.

Якщо все-таки скло постраждала через необережних дій, то слід якомога швидше від нього позбавитися. Оправу і кожне скельце треба акуратно скласти в темну тканину і викинути на вулицю. Після такого обряду злі духи не зможуть проникнути назовні, в наш світ.

Чому не можна дивитися в дзеркало, коли їси?

Багато людей, особливо представниці прекрасної половини людства, люблять постійно дивитися у дзеркало. Вони це роблять, коли приводять себе в порядок, займаються спортом і навіть їдять.

Але, за стародавнім повір’ям приймати їжу, дивлячись в своє відображення, категорично заборонено.

Вважається, що так людина втрачає власне щастя, інтелектуальні здібності і починає притягувати неприємності.

Таку думку підтримують і дієтологи, вони вважають, що таким чином людина перестає контролювати поглинається їм їжу і у нього може порушитися процес травлення.

Абсолютно негативно до такого явища відносяться британські вчені, вони довели, що якщо людина є перед дзеркалом, то його організм швидше насичується, а це значить-він може схуднути або зберегти бажаний вагу.

Якщо вірити прикметам, то в своє відображення дивитися під час прийому їжі не можна. Однак у багатьох елітних ресторанах можна побачити дзеркальні стелі, стіни і поверхні. Відповідно, людина на інтуїтивному рівні бачить своє відображення під час їжі.

На сьогоднішній день ще не з’явилося офіційних доказів з приводу того, що на всіх присутніх в таких закладах людей обрушилася маса неприємностей.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 18-24 березня для всіх знаків Зодіаку: на кого чекає успіх у кар’єрі

Чому ж не рекомендується дивитися в дзеркало сумували?

Коли людина плаче, у нього погіршується зовнішній вигляд. Тому перше, що він робить-йде дивитися у дзеркало. Так робити категорично не можна, якщо, звичайно ж, немає бажання змінити своє життя в гіршу сторону.

Якщо людина буде дивитися у дзеркало, коли плаче, мимоволі одні неприємності притягнутий до себе ряд інших подібних прикростей;

Людина, таким чином, проплаче власне щастя;

Особистість, дивлячись в своє відображення, немов розповідає магічним силам про свою слабкість. Отже, в його житті може

з’явитися ряд невдач, розчарувань і непорозумінь з боку оточуючих.

Негативно до такої приймете відносяться дівчата, адже через сентиментального характеру плакати їм доводиться досить часто. У дзеркало виглядати доводиться теж часто, так як ніхто не захоче з’явитися на людях з опухлим, забрудненим особою.

В  такому випадку потрібно в першу чергу заспокоїтися і вмиватися холодною водою, потім тільки можна подивитися на свій зовнішній вигляд. Перш ніж підійти до дзеркала потрібно подумати про щось самому світлому, доброму та позитивному. В такому випадку неприємності обійдуть людини стороною.

Чому не можна дивитися в каламутне дзеркало?

У будинку може бути присутнім спокій і гармонія тільки в тому випадку, якщо буде стояти дзеркало з ідеально гладкою поверхнею. Каламутне, брудне і запорошене скло-це символ збитковості, неприємностей і безплідності.

У стародавні часи від бракованих дзеркал позбувалися, і ніхто не наважувався поставити їх в своєму будинку. Такий предмет немов притягував злидні. Вважалося, що якщо воно стояло там, де живе молода пара, то в їхньому житті будуть з’являтися зради, конфлікти і пропаде сексуальне життя.

Також не варто виглядати в каламутне дзеркало-це потужне джерело тяжіння невдач. Після цієї людини можуть звільнити з роботи, у нього погіршиться здоров’я, щось вкрадуть і можуть виникнути подібні неприємності.

Існує кілька причин, чому відбувається саме так. Ще в давнину люди стверджували, що злим силам не комфортно перебувати на такій поверхні, і вони мстять за це тим, хто дивиться в дзеркало.

Також існує версія, що магічний портал завжди залишається відкритим і не може закритися, це притягує в будинок поява незрозумілих істот. Вчені впевнені, неприємності викликані тим, що людина, дивлячись в таке дзеркало, бачить не схожий на нього вигляд.

Чому не можна дивитися в одне дзеркало кільком людям?

У спортивних залах, на дискотеках та інших закладах стоять великі дзеркала. Молоді особи з радістю в них виглядають і навіть не замислюються про те, що таким чином вони притягують до себе небезпеку.

Вважається, що у тих, хто дивиться на своє відображення, змішується енергетика. Таким чином, одна людина може забрати долю в іншої людини і віддати йому своє щастя.

Неодноразово було помічено, коли дівчина після того, як подивилася в одне дзеркало зі своєю кращою подругою, заставала її в обіймах зі своїм коханим.

Існує величезна кількість прикмет, які говорять про те, чому не можна дивитися в дзеркало, коли плачеш, коли воно каламутне або розбите.

Але, жодна з них не супроводжується науковим доказом. Таким чином, вірити забобонам чи ні-це особиста справа кожної людини.

Де можна і де не можна вішати дзеркало

У кожному будинку створюються енергетичні коридори і завихрення. Якщо всі предмети розташовані правильно, то в житло не буде потрапляти негатив, і навпаки. Особливу роль в цьому випадку грає дзеркало: на тонкому рівні воно здатне повністю змінити характеристики простору.

Орієнтуючись на перевірені прикмети, можна вибудувати у себе в будинку оптимальну житлову систему. Правила такі:

1. Не рекомендується вішати дзеркало навпроти вхідних дверей.

Подібне розташування провокує витікання позитивної енергії і привертає небажаних гостей. Дзеркало слід розміщувати збоку від входу так, щоб в ньому відбивалися населені кімнати: це посприяє накопичення благ.

2. Хороший варіант — дзеркало на вхідних дверях.

Воно буде акумулювати позитив і утримувати його всередині житла. Віддавати перевагу краще вироби округлої форми.

3. З акуратністю вішають дзеркало навпроти вікна, оскільки позитивна енергія почне відбиватися і залишати приміщення.

Єдиний виняток — красивий вигляд. Якщо в дзеркалі відобразиться лісової пейзаж або море, то така «картинка» надасть сприятливий вплив на атмосферу в домі. В інших випадках дзеркальні поверхні повинні знаходитися на бічних стінах біля вікон.

4. Не можна вішати дзеркало навпроти ліжка.

Причин цьому дві. По-перше, душа сплячого може заблукати і потрапити в задзеркаллі. По-друге, якщо в ліжку ночують подружжя або коханці, то незабаром їх чекає розставання.

До того ж дзеркало в спальні здатне висмоктувати енергію з відпочиваючого людини: багато хто відчуває себе втомленими після такого сну. Відбивну поверхню завішують на ніч, зводячи нанівець негативний вплив.

5. Не слід розміщувати дзеркало в туалеті.

На енергетичному рівні вбиральня призначена для очищення, позбавлення. Наявність в цьому приміщенні дзеркала може спровокувати відхід всього позитивного: радості, щастя, любові.

Читайте також: 10 речей, які не можна зберігати в гаманці

6. Не вішають дзеркало на кухні навпроти плити, оскільки воно змусить господиню втомлюватися в кілька разів швидше.

Згідно з деякими прикметами, для примноження добробуту дзеркало допустимо розміщувати так, щоб в ньому було видно обідній стіл.

Але маги попереджають про небезпеку прийняття їжі перед власним відображенням через ризик «проїсти» красу, здоров’я або щастя.

7. Традиційно дзеркало вішають у вітальні — це найкраще місце для нього.

Кімната повинна бути доглянутою, прибраній, красиво обставленій. Добре, якщо в дзеркалі відображаються горщики з квітами, статуетки, картини, фотографії зі щасливими людьми.

8. Дзеркало в кутку стає порталом в інший світ, тому тут його розташовувати не рекомендується.

Потойбічні «гості» здатні доставити масу клопоту. Окремо слід згадати про дзеркалі під ліжком або матрацом. Будучи покладеним відбиває стороною вниз, воно служить гарним захистом під час сну.

Зокрема, такий спосіб застосовується, якщо немає можливості перемістити своє спальне місце в сприятливу зону будинку.

facebook