fbpx
Духовна скарбничка
Давайте дітям подаруємо найкращий подарунок – помолімось за них! Молитва за дітей до Богоматері з постійною допомогою!

Давайте дітям подаруємо найкращий подарунок – помолімось за них! Молитва за дітей до Богоматері з постійною допомогою!

О Матір Постійної Помочі, Найщасливіша Мати Божественної Дитини; Я приходжу до Тебе із глибоко стурбованим серцем, але сповненим довіри до Твоєї Постійної Допомоги.

Я благаю тебе через любов Твого Божественного Сина, через болі та турботи, які ти пережила за Нього, а також за моїх дітей (мою дитину), яку я посвятила Тобі і сьогодні віддаю Тобі – добрій і ніжній Матері. Візьми їх під свій захист і бережи їх у багатьох небезпеках, які загрожують їм у їхньому земному житті.

Мій обов’язок – виховувати їх наукою та прикладом, щоб вони стали спадкоємцями Небесного Царства. Горе мені, якби навіть хтось із них пішов іншим шляхом з моєї вини. Я б цього не пережила на Божому суді!

Але я слабка. Без Божої благодаті, без Твоєї допомоги та посередництва, о люба Мати, я цього не зроблю. Тож допоможи мені і благай свого Сина, щоб він дав мені силу і благодать, які мені потрібні. Навчи мене, що робити.

Я із задоволенням зроблю все, щоб добре виховувати своїх дітей, приводити їх до Бога і до тебе, до чесноти і добра. Але небезпека перед ними велика, і я не можу бути скрізь. Якщо ти, найдорожча Мати, не захистиш і не збережеш їх, усі мої зусилля будуть неефективними. Тому захищай моїх дітей, о найкраща Мати, Марія.

Адже ти завжди допомагаєш, а вони тобі належать. Нехай вони завжди залишаються твоїми, нехай ніхто з них не ступить на поганий шлях, нехай ніхто не буде нещасним.

Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page