fbpx
Духовна скарбничка
Давайте всі разом промовимо цю сильну Молитву-Захист. Попереду День Незалежності, 24 серпня. Всім нам відомо, що ворог не спить, і в його планах заподіяти щось дуже “чорне”

Молитва, коли ворог задумав щось дуже погане.

Давайте всі разом промовимо цю сильну Молитву-Захист. Попереду Україна буде відзначати День Незалежності, 24 серпня. Всім нам відомо, що ворог не спить, і в його планах заподіяти щось дуже “чорне”.

Нехай ця молитва вбереже в ці важкі дні кожного захисника, захисницю, всіх наших українців та нашу неньку Україну!

Молитва до св. Тадея у важких обставинах життя.

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім’ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір’ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:

Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!

Моє життя – життя хрестів, а дні мого життя – море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його – свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір’я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. Такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!

Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди моїм проханням. Хай довір’я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христом Спасителем.

Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім’я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили моєї ширити буду славу імені твоєму.

Святий Юдо Тадею, випроси у Сина Божого порятунку та захисту для українського народу і всієї нашої української землі, яка зараз потерпає від рук російської армії. Амінь!

Фото спеціально для ibilingua