fbpx
поради
Дієтологи: ці продукти забирають надлишок жиру з організму!

На сьогоднішній день ожиріння є однією з найбільших проблем в усьому світі. Але якщо включити ці овочі, фрукти і горіхи в раціон, відсоток жиру в тілі зменшиться.

Яблука

Будь який сорт яблук дуже корисний, коли мова йде про зменшення живота. Вони містять багато клітковини, тож ви відчуєте насичення і при цьому ви не переїсте.

З іншого боку, вони багаті антиоксидантами і містять пектин.

Ця речовина допомагає зменшити жир не тільки в області живота, а й у всьому тілі. Під дією пектину жирові відкладення зменшуються, і при цьому він обмежує кількість жиру, яке поглинається нашим тілом.

Помідори

Завдяки своїй кислоті і лікопіну помідори ідеально підходять для зменшення жиру на животі. Вони допомагають перетворювати жир в енергію, тож якщо ви регулярно їх їсте, ви побачите результати протягом короткого часу.
При термічній обробці помідорів ваше тіло буде набагато краще засвоювати лікопін.

Часник

Часник теж допоможе вам зменшити жир на животі. Це пов’язано з високим вмістом аллицина, хімічної речовини, яка допомагає вивести з організму «поганий» холестерин (LDL).

Вам потрібно їсти всього лише два зубчики часнику вранці кожен день, щоб отримати позитивний ефект.

Мигдаль

Цей горіх багатий клітковиною і триптофаном, які змушують нас швидше відчувати себе ситими і, таким чином, допомагають уникнути переїдання.

Крім того, високий вміст білка робить мигдаль незамінним продуктом для розвитку м’язової маси, а ще він покращує травлення і кишковий транзит.

Звичайно, варто мати на увазі, що мигдаль висококалорійна їжа, так що не варто зловживати ним. В ідеалі, варто їсти не більше 25 грамів.

Читайте також: ДО НОВОРІЧНИХ І РІЗДВЯНИХ СВЯТ ДІД ЗАВЖДИ НАСТОЮВАВ ВАРЕНУХУ – СТАРОВИННИЙ НАПІЙ, ДЛЯ ЯКОГО БЕРЕТЬСЯ ДОМАШНЯ АБО МАГАЗИННА ГОРІЛКА, МЕД, СУХОФРУКТИ. РЕЦЕПТ БАГАТО РОКІВ БЕРЕЖЕМО В РОДИНІ. ГОСТІ П’ЮТЬ, ПРИЧМОКУЮТЬ І ПРОСЯТЬ РЕЦЕПТ!

Огірок

Цей овоч дуже корисний для нашої шкіри, здоров’я очей і допомагає прискорити втрату ваги. Огірки багаті клітковиною і змушують нас швидше відчувати насичення. Вони відрізняються високим вмістом води і тому в них майже немає калорій.

Середній огірок містить близько 45 калорій, що робить його ідеальною їжею, коли ми хочемо зменшити жир на животі.

Це також сечогінний, тонізуючий засіб, що стимулює травлення і сприяє виведенню токсинів з організму, а також благотворно впливає на волосся і нігті.

Зелена квасоля

Цей тип бобових містить багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів, білків і клітковини.

Зелена квасоля відмінний вибір, якщо ви хочете зменшити жир на животі, адже вона допоможе вам відчувати себе ситими без зайвих калорій, а високий вміст білка робить ці зелені стручки продуктом з високою поживною цінністю.

Джерело: 

facebook