fbpx
Духовна скарбничка
Дізнайся за датою народження, яка ікона потрібна саме тобі! Негаразди обійдуть твій будинок стороною

Багато релігії дуже пильно і з повагою ставляться до дати народження людини: вважається, що саме цей день впливає на долю, а також визначає ангела-хранителя.

У християнстві прийнято вважати, що у кожного з нас є особистий ангел-хранитель , якого можна визначити по імені або за датою народження людини.

Сьогодні ми розглянемо останній випадок, а також розповімо про індивідуальну іконі-заступниці! Джерело

 • 22 грудня – 20 січня

Люди, що народилися в ці числа, знаходяться під заступництвом святого Сильвестра і преподобного Серафима Саровського. Православним варто придбати Державную ікону Божої Матері. Перед нею необхідно молитися про чесність і правді, серцевої радості й любові до ближнього, про дарування душевних і тілесних зцілення.

 • 21 січня – 20 лютого

Ті, хто народився в ці дні, знаходяться під заступництвом святих Кирила і Афанасія. А ось іконами-заступниці вважаються Володимирська ікона Божої Матері і ікона «Неопалима купина».

 • 21 лютого – 20 березня

У цьому проміжку часу людей оберігають ангели-хранителі Мілентій Антіохскій і святий Алексій. А іконою-заступницею вважається Іверська Богоматір. Образ допомагає людям, які покаялися у своїх гріхах. Ікона має великий вплив на людей з душевними і тілесними хворобами.

 • 21 березня – 20 травня

Людям, які народилися в цих числах, варто молитися іконі «Споручниця грішних», а їх ангелами-охоронцями є Іоан Богослов, святі Тамара і Стефан. В основному люди звертаються до ікони за допомогою в духовне прозріння, за позбавленням від зневіри і смутку, за зціленням від тяжких недуг.

 • 21 травня – 21 червня

Народженим в ці дні слід вважати своїми ангелами покровителями святих Олексія Московського і Костянтина. А молитися необхідно ікон «Стягнення загиблих», «Неопалима купина» та Володимирської ікони Божої Матері.

 • 22 червня – 22 липня

Святий Кирило – головний заступник тих, хто народився в цей період. Молитися необхідно ангела-хранителя, а також ікони Казанської Божої Матері. Молитви перед її образом допомагають знайти рішення в складних питаннях, зцілитися від хвороб. Також ікону прийнято ставити біля ліжечка дитини, знаючи, що Богородиця догляне за малям.

 • 23 липня – 23 серпня

Ілля Пророк і святий Миколай зберігатимуть тих, хто народився в ці дні. А заступницею стане ікона Покрови Пресвятої Богородиці. Молитва перед образом здатна захистити від будь-якого лиха, бід і недуг, даруючи заспокоєння і благодать.

 • 24 серпня – 23 вересня

Народжених в ці дні охороняють святі Олександр, Іван і Павло. А молитися треба Страсного ікони-заступниці.

 • 24 вересня – 23 жовтня

Народжених в ці дні бере під своє крило Сергій Радонезький, а допомагає їм ікона-заступниця Воздвиження Хреста Господнього.

 • 24 жовтня – 22 листопада

Ікони Єрусалимської Божої Матері і Скоропослушниця охороняють людей, що народилися в цей період. А ось ангелом-хранителем прийнято вважати святого Павла.

 • 23 листопада – 21 грудня

Святі Микола Угодник і Варвара охоронятимуть людей, що народилися в цей період. Заступниця вважаються ікони Богородиці Тихвінської і «Знамення».

Наша редакція шанує православні традиції і ділиться корисною інформацією з читачами! Хочеш бачити більше подібних матеріалів? Обов’язково напиши про своє бажання в коментарях.

Фото ілюстративне – astro.clutch.ua