fbpx
Духовна скарбничка
Дві найпоширеніші помилки під час молитви на вервиці: святий Людвік Марія Гриньон рекомендує молитись на вервиці усім вірним

Святий Людвік Марія Гриньон де Монфор невтомно пропагував відданість Матері Ісуса і згідно з Його волею також і нашій Матері.

Молитву на вервиці – одну із найпопулярніших форм марійської побожності, що полягає в розважанні над таємницями Відкуплення, – він зробив центральною темою своєї роботи під назвою “Предивна таємниця Святого Розарію для навернення і порятунку”.

Святий рекомендує молитись на вервиці усім вірним, застерігаючи від двох найпоширеніших помилок.

,,Щоб добре молитися на вервиці, стань у присутності Бога за покликом Святого Духа (…). Перш ніж починати десяток, застановися довше чи коротше, залежно від свого часу, щоб розважати над таємницю, яку прославляєш у цьому десятку, і через заступництво Божої Матері проси про одну з чеснот, яка найсильніше випромінюється в ній або ту, якої найбільше потребуєш.

Будь особливо уважним до двох поширених помилок, які допускають ті, хто молиться. Перша – це відсутність наміру молитви: якби людей запитали, чому вони моляться вервицю, вони не змогли відповісти. Тому, молячись вервицю, завжди визначай намір, в якому молишся або чесноти, які хочеш наслідувати, або гріхи, за які потрібно перепросити.

Друга помилка, якої зазвичай допускаються під час молитви вервиці, –  це поспіх, якнайшвидше закінчити розпочату молитву. А це тому, що ми сприймаємо молитву як тягар, як щось нав’язане ніби проти нашої волі”.

Наступного разу, коли молитимешся, згадай про ці два кроки:

1) визначити конкретний намір;

2) молитися без поспіху, спокійно і зосереджено.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook