fbpx

Хитрість, як висушити одяг вдома та уникнути вологості та цвілі: ми даємо вам 4 поради для кращого висихання взимку!

Хитрість, як висушити одяг вдома та уникнути вологості та цвілі: ми даємо вам 4 поради для кращого висихання взимку!

Сушка білизни в холодну пору року може стати справжнім випробуванням. Дуже часто установка сушарки всередині будинку здається найбільш практичним рішенням. Однак цей спосіб сушіння може спричинити проблеми з вологістю всередині будинку та утворити цвіль.

Ми даємо вам 4 поради для кращого висихання взимку.

Ясне сонячне небо забезпечує найкращі умови для швидкого висихання білизни. Однак у холодну погоду процес може тривати довше та призводити до появи неприємних запахів, таких як затхлий запах.

Крім сушарки, енергоємного рішення, яке підходить не для всіх текстильних виробів, можна розглянути інші економічні альтернативи.

Як сушити одяг взимку, щоб уникнути цвілі та вогкості?

Є кілька порад щодо сушіння одягу вдома. Звичайно, обране місце не повинно бути вологим, щоб одяг і простирадла сохли в оптимальних умовах.

Випрати білизну з кількома тенісними м’ячиками

Тенісні м’ячі можуть бути чудовим способом полегшити сушіння одягу. Перед запуском циклу прання помістіть три тенісні м’ячі в барабан пральної машини. Це допоможе видалити зайву вологу з тканини одягу та скоротити час висихання.

Крім того, білизна стане більш м’якою, коли вона вийде з машини, що полегшить її прасування.

Залиште порожні ряди на сушарці

Розмістити білизну вдома – перше рішення, яке розглядається в холодну погоду. Для цього просто встановіть сушарку в невологому приміщенні. Після того, як білизна розвішена, переконайтеся, що одяг знаходиться на відстані між ними.

Це дозволить повітрю легше проходити між ними. Не забувайте відкривати вікна на десять-п’ятнадцять хвилин в день, щоб оновити повітря в приміщенні і усунути зайву вологість. Таким чином, сушка займе менше часу, ніж зазвичай.

Виносьте білизну на вулицю якомога частіше

Сушити одяг завжди краще на вулиці, навіть взимку. Звичайно, клімат повинен бути сухим і злегка сонячним. Крім того, якщо вітру мало, білизна може швидше висохнути. Однак не забудьте занести білизну всередину на ніч. Оскільки ввечері повітря стає більш вологим і холодним, це не сприятиме сушінню одягу.

Використовуючи цю техніку час від часу, ви можете легко попрощатися з проблемами вологості в будинку. Подібним чином сушарка, яка є надзвичайно енергоємною, буде використовуватися дуже рідко.

Щоб сушити одяг у приміщенні, скажіть “ні” обігрівачу

Сушка білизни біля радіатора сприяє підвищенню рівня вологості в будинку. Дійсно, така практика створює конденсат і сприяє появі цвілі на стінах і меблях.

Іншими словами, сушіння одягу призведе до вологості, яка може погіршити якість повітря. Отже, навіть якщо одяг, розвішаний на радіаторі, висохне швидше, така практика принесе певні незручності та навіть може виявитися небезпечною.

Використання радіатора для сушіння одягу запобігає рівномірному розподілу тепла в кімнаті, що може спричинити пожежу.

Тепер ви знаєте кілька порад щодо сушіння одягу в приміщенні. Це обмежить ризик появи цвілі та неприємних запахів на різних тканинах.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page