fbpx

Коли Благовіщення-2022: точна дата та значення свята

2022 року свято Благовіщення припадає на середину тижня і не буде вихідним днем.

Незважаючи на свою суворість, Великий пост-2022 привносить у життя свої приємні та радісні моменти. На початку квітня настане світлий день – Благовіщення Пресвятої Богородиці .

Це велике двонадесяте свято , оскільки входить до дванадцяти найголовніших церковних дат на рік. Коли буде Благовіщення у 2022 році і яке значення має свято, дізнайтесь у нашій статті.

У черзі весняних церковних свят Благовіщення – неперехідний день , тому що він не залежить від дати Великодня .

Щорічно Благовіщення Пресвятої Богородиці відзначається в один і той же день – 7 квітня і 2022 року припадає на четвер.

Дата пояснюється дуже просто: між Благовіщенням та Різдвом Христовим, яке відзначається 7 січня, минає рівно дев’ять місяців . Це термін, протягом якого жінка виношує дитину.

Благовіщення: значення свята

Як відомо з назви свята, Благовіщення Пресвятої Богородиці знаменує радісне всім людей подія. Цього дня непорочної Діві Марії ангел повідомив благу звістку про швидке зачаття і народження Нею Божественного Немовля .

До Діви Марії з’явився архангел Гавриїл і сказав: ” Радуйся Благодатна! Господь з тобою! Благословенна ти між дружинами “.

Так свята Марія дізналася, що знайшла найбільшу благодать у Господа – стати матір’ю сина Божого .

Але на подив Марії про те, як може народитися дитина у дівчини, яка не знає чоловіка, Гавриїл відкрив їй Божественну істину: ” Дух Святий знайде на Тебе, і сила Всевишнього осінить Тебе; тому і народжуване Святе наречеться Сином Божим “.

На ці слова Пресвята Діва відповіла: ” Се, раба Господнього; нехай буде Мені за словом твоїм “.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page