Коли у 2022 році Покровська батьківська субота і чим цей день дуже важливий, чого чекають від нас наші рідні на небесах – дізнайтеся прямо зараз

Батьківська субота – це поминальний день у православних християн. Усього таких днів на рік кілька. Однією з найважливіших батьківських субот є Покровська.

Отже, настав час дізнатися, коли вона буде у 2022 році.

Батьківськими суботами такі особливі називають через те, що найчастіше нам властиво згадувати у дні поминання саме наших батьків.

8 жовтня буде Покровська субота, присвячена святу Покрови Святої Богородиці, яке відзначатиметься через шість днів після суботи – у п’ятницю 14 числа.

Чому ж батьківські суботи важливі для нас?

По-перше, тому що цими днями під час богослужіння згадуються всі спочилі християни. Згідно з повір’ями, саме у батьківські дні душі наших близьких людей знаходяться серед нас, бачать нас і відчувають нашу любов.

Говорять, що благополуччя душі людини на Небесах багато в чому залежить від того, як часто за неї моляться і як часто її згадують – особливо в такі дні, як Покровська батьківська субота.

Як пов’язане свято Покрови з поминальним днем ​​8 жовтня?

Встановлена ​​дана поминальна субота була не вдосвіта християнства, а вже у 16 столітті в православній Русі.

Спочатку це був день поминання на честь полеглих воїнів. Пізніше цей день уже зробили днем ​​поминання всіх православних воїнів.

А через сотні років вже стали згадувати і пересічних людей, а насамперед батьків. Прямого зв’язку зі святом Покрови Святої Богородиці цей поминальний день не має, але назву вона все одно отримала на честь даного великого свята, яке завжди було улюблене православними людьми на Русі.

У наші дні батьківська суобота завжди відзначається в останню суботу перед святами Покрови.

Душі наших рідних, які вже на небесах, чекають в цей день від нас наших щирих молитов, запалених на їх пам’ять свічечок у храмах і вдома, добрих згадок, щедрості й доброти на адресу тих, хто потребує нашої допомоги.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com