fbpx
поради
Комаровський розповів, що робити з вошами

Комаровский розкрив таємницю появи паразитів, пише Politeka.  Знаменитий на всю Україну дитячий лікар розповів, звідки беруться воші.

За словами педіатра, ця інформація дуже необхідна батькам, чиї діти відвідують навчальні заклади – дитячі садки і школи. Важливо знати все про “ворога”, щоб не допустити його появи у свого чада.

Євген Комаровський додав спеціальне відео на цю, як виявилося, важливу для багатьох мам і тат тему, яке розмістив на своїй сторінці в Instagram.

“Дитина регулярно приносить зі школи вошей. Що з цим робити, як зменшити ризик зараження?”, – така тема у відеоконсультації відомого лікаря.

Комаровський каже, що ця зараза не здатна долати великі відстані. А воші передаються від одного малюка до іншого, коли вони знаходяться зовсім близько один від одного – “голова до голови”.

“Звертаю увагу, що дитину треба вчити не стикатися власною головою з головою друзів, це раз. Ні в якому разі не обмінюватися предметами, наприклад, навушниками або шапками, це ваші особисті предмети”, – розповів Комаровський.

Читайте також: Садочки здеруть останнє: за що батьки не повинні платити або можуть повернути через суд

Він також зауважив на тому, що дитячий одяг має бути з такого матеріалу, щоб воші не змогли зачепитися.

“Отже, особиста гігієна, правильна одяг, ну, і, звичайно ж, ви знаєте правильні методи лікування. Ще раз, головне ліки називається “перметрин”, – резюмував лікар-педіатр.

Слід зазначити, що доктор Комаровський попередив українців про поширення нової вірусної інфекції, яка спалахнула в країні. Норовірус – це гостра кишкова інфекція, механізм передачі якого – фекально-оральний і респіраторний. Вірус може виділятися блювотою.

Хвороба передається через їжу (найбільш небезпечні морепродукти), воду, контакт з хворими і його речами. Комаровський додав, що на сьогодні основним шляхом розповсюдження інфекції в Японії і Сполучених Штатах Америки є зовсім не харчовий, а контактно-побутовий шлях.

You cannot copy content of this page