Комаровский розкрив таємницю появи паразитів, пише Politeka. Знаменитий на всю Україну дитячий лікар розповів, звідки беруться воші.
За словами педіатра, ця інформація дуже необхідна батькам, чиї діти відвідують навчальні заклади – дитячі садки і школи. Важливо знати все про “ворога”, щоб не допустити його появи у свого чада.
Євген Комаровський додав спеціальне відео на цю, як виявилося, важливу для багатьох мам і тат тему, яке розмістив на своїй сторінці в Instagram.
“Дитина регулярно приносить зі школи вошей. Що з цим робити, як зменшити ризик зараження?”, – така тема у відеоконсультації відомого лікаря.
Комаровський каже, що ця зараза не здатна долати великі відстані. А воші передаються від одного малюка до іншого, коли вони знаходяться зовсім близько один від одного – “голова до голови”.
“Звертаю увагу, що дитину треба вчити не стикатися власною головою з головою друзів, це раз. Ні в якому разі не обмінюватися предметами, наприклад, навушниками або шапками, це ваші особисті предмети”, – розповів Комаровський.
Читайте також: Садочки здеруть останнє: за що батьки не повинні платити або можуть повернути через суд
Він також зауважив на тому, що дитячий одяг має бути з такого матеріалу, щоб воші не змогли зачепитися.
“Отже, особиста гігієна, правильна одяг, ну, і, звичайно ж, ви знаєте правильні методи лікування. Ще раз, головне ліки називається “перметрин”, – резюмував лікар-педіатр.
Слід зазначити, що доктор Комаровський попередив українців про поширення нової вірусної інфекції, яка спалахнула в країні. Норовірус – це гостра кишкова інфекція, механізм передачі якого – фекально-оральний і респіраторний. Вірус може виділятися блювотою.
Хвороба передається через їжу (найбільш небезпечні морепродукти), воду, контакт з хворими і його речами. Комаровський додав, що на сьогодні основним шляхом розповсюдження інфекції в Японії і Сполучених Штатах Америки є зовсім не харчовий, а контактно-побутовий шлях.
Недавні записи
- На днях вирішила завести синів до бабусі з дідом в село. Але там на мене чекав неприємний сюрприз. Виявляється, брат намовив маму з татом, щоб вони всю хату переписали на нього, бо я вже, ніби, своє отримала. Але ж я то отримала не від батьків. Мама пояснює все тим, що Михайло з дружиною будуть їх з татом доглядати до останнього. Але мені хата не потрібна, щоб жити. Мені б дітей мати куди завести, від задушливого міста
- Коли молодша дочка Лариси кинула “квіточку” з полунички мені прямо на дизайнерські штори, я ледь не луснула від злості, і відразу ж зробила зауваження і мамі і дитині. Як-не-як, а Софійці вже два роки минуло, елементарне вона повинна знати. Сестра чоловіка на мене сильно образилася, і коли взувалася сказала, що з таким ставленням до її дітей, нам Боженька ніколи своїх не дасть
- Відразу ж після весілля невістка взялася керувати. Надумала воду в хату провести, потім ванну кімнату облаштувати. Я їх переконувала до останнього, що в селі цього не потрібно. Не слухали. Син наче очманілий слухав дружину. Потім в рух пішли євроремонти. Я і тут я влізла. Закінчилося все тим, що я одна в хаті залишилася. Ви знаєте, мені так соромно за свій вчинок перед сином і невісткою. Я б хотіла все повернути, але вже пізно
- Свекор сидів в дальній кімнаті з газетою в руках. Я ж прийшла і сказала, що сідаємо за стіл. Він так на мене дивно подивився, і нічого не відповів. Потім свекруха його гукнула – тишина! І вже після цього вона попрямувала в кімнату, щоб особисто йому сказати, що “його величність” можуть йти до столу. Коли ми були наодинці з Андрієм, я його спитала, чому тато так дивно сьогодні поводиться, а він відповів, що це не сьогодні, а все життя так
- На Трійцю був день народження в онука. Ми з чоловіком прийшли гонорово, з конвертом, а ось свати подарували аж коробку цукерок. – Дай Бог, щоб наступного року було легше, і ми купимо подарунок за два роки. – І це в них такі балачки повторюються з року в рік. Але через тиждень я дізнаюся, що вони зі сватом купили собі нову плазму. І ці “бідні взяли її не в кредит, а повністю розрахувалися. Ось так себе треба любити. Мені б соромно було на їм місці