fbpx
поради
Молодик 25 січня – що потрібно обов’язково зробити сьогодні, щоб залучити в життя успіх і позитивні зміни. Скористайтеся нагодою!

Молодик 25 січня, – однозначно, цікавий день в місячному календарі.

У цей день не дозволяйте сумнівам або ліні здолати вас. При будь-яких обставинах зберігайте впевненість в собі.

При настанні нового місяця в січні слід спиратися на реальні цілі і реальні можливості. Тільки з чіткою стратегією і розумінням, яким способом можна досягти бажаного, вийде зарядити свої починання на успіх і обійти всі труднощі нового місячного місяця.

Тому довіра своїм інстинктам і швидка реакція на зміну умови – ключ до успіху в молодик. А, щоб відволіктися від духовних метань, можна спробувати змістити фокус уваги на своє фізичне здоров’я і стан.

Фізичні навантаження, прогулянки, оздоровчі процедури, турбота про зовнішність – все це допоможе підвищити самооцінку і позбутися від деяких комплексів.

Ключові можливості січневого молодика: шанс почати з чистого аркуша, реалізація бажань, внутрішні зміни, побудова нових планів.

Скористайтеся фазою молодика, щоб поміркувати над своїм життям і дозволити собі стати собою, проявити себе як унікальну особистість.

А ще 25 січня – відмінний момент, щоб провідати своїх близьких і приєднатися до святкування китайського Нового року Щура.

У молодик найкраще вийде:

очистити тіло і помисли;

зайнятися схудненням;

кинути палити;

мріяти і загадувати бажання.

Читайте також: ПОКИ ЩЕ МАНДАРИНКИ В ТРЕНДІ – ГОТУЄМО ДУЖЕ СМАЧНИЙ І КОРИСНИЙ ЧІЗКЕЙК НА ВСЮ РОДИНУ! ДЕСЕРТ ВИХОДИТЬ, ЯК У РЕСТОРАНІ,І ЗНИКАЄ ПІД ЧАС ЧАЮВАННЯ В МИТЬ!

Також потрібно концентрувати увагу на найголовнішому і не розпорошуватися на все відразу, тоді точно вдасться реалізувати поставлені цілі.

Молитися і міркувати, практикувати йогу і медитації. Часто в молодика люди  роблять ритуали, намагаючись залучити в своє життя достаток, любов і благополуччя. (за матеріалами)

Щоб уникнути неприємностей в день молодика, 25 січня, поводьтеся обережно і дуже стримано. Деяким людям захочеться щось змінити в своєму житті, піддатися бажанням або виконати мрію.

Але якими б позитивними не були ваші бажання, їх слід виконати вже після молодика.

Краще відкласти важку фізичну працю, уникати стресів, оскільки організм ослаблений впливом нового Місяця.

Не варто сідати за кермо, бажано по можливості пити більше рідини і не вживати спиртного.

Найбільше cepцевих нападів, інcyльтів і інфapkтів відбувається в період молодика, через це не варто піддавати себе додатковому ризику.

Важливі ділові зустрічі, складання звітів, підписання договорів і далекі відрядження бажано перенести на інший день. Не рекомендується міняти стиль, зачіску і переїжджати на нове місце. Небезпечно купувати косметику і тим більше парфумерію: сприйняття реальності в такий момент спотворене, тому коли настане інша фаза місяця, все це може не знадобитися.

Не варто сваритися і скандалити, а якщо провокує хтось інший, то не реагувати на агресію і не піддаватися на провокації. Якщо настрій поганий, то краще сидіти вдома, а не зустрічатися з друзями і ходити в гості. Не варто нести негатив іншим людям.

Відпочивати, добре висипатися, приймати теплу ванну і ходити в басейн. Можна записатися на масаж і купити ароматичні засоби для душа. Гарного вас самопочуття і настрою!

Related Post

facebook