fbpx
Духовна скарбничка
Молитовного правила від недугів мене навчила бабуся, глибоко віруюча людина. Вона довіряла Богу у всьому і говорила, що все у Його волі. Я вивчила це правило ще малою, і за потреби, як і бабуся, звертаюся до нього протягом життя. Воно записане в її старенькому молитовнику.

Молитовне правило від недугів

Царю небесний… (1 раз) Отче наш… (3 рази) Богородице Діво, радуйся… (3 рази) Вірую… (1 раз), і далі читай молитву:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, охорони нас святими Твоїми ангелами і молитвами Всепречистої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, силою Чесного і Животворчого Хреста, святого Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, святого Пророка і Хрестителя Господнього Іоана, святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського чудотворця, преподобного Серафима Саровського чудотворця; преподобного Савви, Звенигородського чудотворця; преподобного Агапіта Києво-Печерського; святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, святих праведних Богоотців Іоакима та Анни і всіх Святих Твоїх, поможи нам, недостойним (імена), позбав нас від усіх наклепів ворожих, чаклунства, ворожбицтва, чародійства та від лукавих людей, нехай не зможуть вони заподіяти нам ніякого зла.

Господи, світлом Твого сяяння збережи нас вранці, вдень, ввечері, увісні, силою благодаті Твоєї відверни та віддали від нас усякі злі нечестя, діючі по намовлянню диявола. Хто думав і робив зло проти нас, поверни це зло назад в пекло, бо Твоє є царство, і сила, і слава, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Джерело – “Великий Молитовник”

Фото – “Православие”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook