fbpx
Духовна скарбничка
Молитва Творцеві за дітей своїх, щоб ті були щасливі

Молитва Творцеві за дітей своїх, щоб ті були щасливі

Боже і Отче, Творець і хранитель всього!

Облагодатствуй моїх дітей (імена) Духом Святим, та запалить Він в них справжній страх Божий, який є початком премудрості і прямої розсудливості, за яким хто вступає, того хвала зостається повік. Блаженствуй їх істинним пізнанням Тебе, збережи їх від усякого ідолослужіння і лжевчення, зроби, щоб зросли в істині і спасінні віри і в усякому благочесті, і нехай зостануться в них постійно до кінця.

Даруй їм віруюче, послушне і смиренне серце і розум, щоб вони зростали в літах і в благодаті перед Богом і перед людьми. Посели в серці їх любов до Твого Божественного Слова, щоб вони були побожні в молитві і в богослужінні, шанобливі до служителів Слова і щирі у вчинках, сором’язливі в рухах, помірковані в звичаї, істинні в словах, вірні в справах, старанні в заняттях, щасливі у виконанні обов’язків своїх, розумні і діяли правду до всіх людей.

Збережи їх від усіх спокус злого світу, і нехай не “забруднить” їх суспільство. Не дозволь їм впасти в нечистоту і духовну нечистоту. Будь захистом їхнім в різних небезпеках.

Зроби, щоб не побачили ми в них собі безчестя, а честь і радість, щоб збільшилося ними Царство Твоє і збільшилася кількість віруючих, і нехай вони стануть на небі навколо трапези Твоєї, як небесні галузки, і з усіма обраними та віддадуть Тобі честь, хвалу і прославлення Ісусом Христом, Господом нашим. Амінь.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook