fbpx

Молитва за Україну, її Перемогу, та за Мир у всьому світі: сьогодні, коли погляди всього світу звернені до нашої неньки України, ми віримо, що як наш Батько і Покровитель, Ти не допустиш найгіршого

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться (Мт 5, 9) Всемогутній Боже, звертаємося до Тебе по допомогу у важкій ситуації в якій знаходиться Україна.

Молитва за Україну, її Перемогу, та за мир у всьому світі

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться (Мт 5, 9).

Сьогодні, коли погляди всього світу звернені до нашої неньки України, ми віримо, що як наш Батько і Покровитель, Ти не допустиш найгіршого.

Ми благаємо Тебе, Господи, поглянь на лідерів націй, щоб зрозуміли вони серйозність небезпек, які можуть принести погані рішення. Даруй їм благодать мудрості, миру та уникнення гріха. Зміни серця тих, хто має владу, і дай їм благодать послуху Святому Духу. Наповни їх бажанням миру та пошани до людського життя.

Господи, бережи всіх, хто боляче відчув на собі наслідки дій в Україні. Підтримай родини Героїв, влий потіху в серця вдів і сиріт і прийми ушедших у Твоє Царство. Виявляй свою любов до найбільш вразливих, які зазнають страху та переслідувань. Вислухай, Господи, твоїх вірних і врятуй нас від лиха війни.

Милосердний Отче, заради Твого безмежного Милосердя, вислухай наші молитви і даруй Перемогу та Мир Україні і світові.

Амінь!

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page