fbpx
Духовна скарбничка
Молитва за воїнів, які віддали своє життя за волю України! Вічна память і низький уклін матерям, що подарували нашій Батьківщині – Героїв! Ніколи не забудемо!

Молитва за воїнів, які віддали своє життя за волю України! Вічна память і низький уклін матерям, що подарували нашій Батьківщині – Героїв! Ніколи не забудемо!

Непереможний, неосяжний і могутній у боротьбі Господи Боже наш! Молимо Тебе, пом’яни у Царстві Твоєму воїнів України, у боях що віддали Тобі свою душу, і прийми їх у Свої небесні світлиці.

Усіх тих, хто постраждав за Святу Церкву Твою та Батьківщину, що її благословив Ти як насліддя Твоє. Молимо Тебе, прийми воїнів, що відійшли до Тебе, у полки ратоборців Небесних Сил, прийми їх милістю Твоєю, бо вони віддали життя в бою за незалежність землі Української, бо захищали від ворогів віру, в тяжкі роки боронили Вітчизну від чужинців.

Пом’яни, Господи, і всіх, що добрим подвигом змагалися за віддавна бережене Апостольське Православ’я, за освячену і Тобою обрану, як народ Божий, українську землю, на яку вороги Хреста і Православ’я приходили з вогнем і мечем. Прийми з миром душі рабів Твоїх (імена), що воювали за мирне життя наше, за добробут і спокій наш, і даруй їм вічний спокій, бо вони рятували міста й села і собою захищали Батьківщину.

Помилуй Твоїм милосердям знешкоджених на війні ратників, прости їм усі гріхи, в цьому житті заподіяні словом чи ділом, свідомо чи несвідомо. Зглянься милостиво, о Премилосердний Господи, на  мужніх захисників Української землі. Прийми їх милістю Твоєю, бо люті скорботи й тягарі тут понесли, перебуваючи в нестатках, у скруті, трудах і неспанні, голод, спрагу і виснаження терпіли, були, як ті вівці, що на заколення.

Молимо Тебе, Господи, зглянься з небес, Боже, і пом’яни мужів, які відійшли у твій світ у розквіті літ і сил, старців — у силі духу й мужности; подивись на сердечну скорботу нашу, подивись на журбу нашу і змилосердься, Всеблагий Господи! Даруй їм бути спільниками у торжестві та славі переможців разом з усіма, хто воював під знаменом Хреста Твого проти світу, плоти й диявола; долучи їх до собору славних страстотерпців, добропобідних мучеників, праведних і всіх святих Твоїх.

Амінь.

Фото спеціально для ibilingua