fbpx
Духовна скарбничка
Молитву – порятунок Всевишнього, завжди промовляла моя бабуся у важкі часи. Недавно вона мені приснилася, і сказала, щоб я знайшла її у старому молитовнику, і читала хоча б раз у неділю. Вона справді – могутня! “Матінко Небесна, збережи нас і Україну!”

Молитву – порятунок Всевишнього, завжди промовляла моя бабуся у важкі часи. Недавно вона мені приснилася, і сказала, щоб я знайшла її у старому молитовнику, і читала хоча б раз у неділю. Вона справді – могутня! “Матінко Небесна, збережи нас і Україну!”

Молитва перед іконою “Неопалима Купина” про захист та допомогу.

18 вересня відзначають церковне свято — день ікони Божої матері “Неопалима купина”. У народі її вважають заступницею від блискавок та пожеж.

Згідно з переказами, Бог з’явився пророку Мойсею у вигляді полум’яного тернового куща і закликав його вивести ізраїльський народ із Єгипту в обіцяний край. З-поміж християн вона символізує прообраз непорочного зачаття Марії. Заведено у цей день молитися до ікони “Неопалима Купина” та просити про захист від пожеж і різних загроз.

Традиційно на іконі “Неопалима Купина” зображені всі земні й небесні сили. У центрі восьмикутної зірки, що складається з двох чотирикутників зеленого та червоного, зображена Марія з малим Ісусом на руках. А у кутах червоного чотирикутника зображені янгол, лев, телець і орел. Кожен з них має Євангеліє та крила. Вони символізують євангелістів Нового заповіту: Матвія, Марка, Луку та Івана.

Молитви до образа “Неопалима купина” з проханням про захист

“О Пресвята і Преблагословенна Мати Господа нашого Ісуса Христа! Припадаємо і поклоняємося Тобі перед святою і пречесною іконою Твоєю, якою Ти дивні й преславні чудеса показуєш, від вогненного спалення і блискавичного грому оселі наші спасаєш, хворих зціляєш і всі благі наміри наші добре виконуєш.

Смирно молимо Тебе, всесильного роду нашого Заступнице, подоби й нас, немічних та грішних, Твоєї Материнської участі й допомоги. Спаси й збережи, всю країну нашу і всіх нас, що припадаємо до Тебе з вірою і любов’ю та сердечно просимо зі сльозами Твого заступництва.

Владичице Всемилостива, змилосердись над нами, бо обтяжені ми багатьма гріхами й не маємо відваги звернутися до Христа Господа і просити Його про помилування і прощення, але Тебе просимо Його ублагати, Матір Його по плоті.

Ти ж, Всеблага, простягни до Нього богоприємні руки Твої й заступися за нас перед благістю Його, випрошуючи нам прощення провин нашого, благочестивого і мирного життя, благої християнської кончини й доброї відповіді на Страшному суді Його.

Найбільше ж у час грізного відвідування Божого, коли загорятися вогнем домівки наші, чи блискавковим громом настрашені будемо, яви нам милостиве Твоє заступництво і можуть допомогти.

Щоб, спасенні всесильними Твоїми до Господа молитвами, тимчасового покарання Божого тут позбавились і вічне блаженство райське успадкували та зі всіма святими оспівували Пречесне і Величне Ім’я Пресвятої Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа, і Твоє велике до нас милосердя, навіки. віків.

Амінь!”

Фото спеціально для ibilingua