fbpx
Духовна скарбничка
Молитви до Богородиці про заступництво в житті, смерті і по смерті навчила мене колись давно бабуся. Потрібно всього кілька секунд, щоб її прочитати. До Богородиці ми звертаємося, коли відчуваємо потребу у захисті, і мати Божа завжди допомагає.

Молитва до Богородиці про заступництво в житті, смерті і по смерті

Діво Владичице, Мати Чоловіколюбивого Бога, приведи до сокрушення серце моє і усмири його, наповни очі мої спасительними сльозами і просвіти їх світлом молитов Твоїх, щоб не заснув я до смерті. Окропи і очисти мене іссопом милосердя Твого, омий мене сльозами моїми, і стану біліший від снігу. Матір Господа мого Ісуса Христа, прийми цю негідну сповідь мою і моління моє, полони розум мій і останок життя мого дотримай в покаянні без спокуси.

В час відходу – горе мені! При брамі буде в мене слово з ворогами, тоді, Владичице, поглянь на мене милостивим оком Твоїм, звільни мене від немилосердних катів і страшних приспішників князя цього віку. Будь мені захисницею і знищи тоді всі рукописання гріхів моїх, непосоромленим і спасенним приведи мене до престолу Сина Твого і Безначального Отця Його і Всесвятого Духа, Єдиної і Єдиносущної Трійці. Амінь.

Джерело – “Великий Молитовник”

Фото – “Интересные факты”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page