fbpx
Духовна скарбничка
Моя бабуся пережила дві війни і говорила. що саме ці дві екстрені молитви рятували її з дітьми у найскрутніші хвилини. Чи так воно було, не можу сказати, але й мене вони заспокоюють, коли читаю їх з її старесенького Молитовника

Моя бабуся пережила дві війни і говорила. що саме ці дві екстрені молитви рятували її з дітьми у найскрутніші хвилини. Чи так воно було, не можу сказати, але й мене вони заспокоюють, коли читаю їх з її старесенького Молитовника.

Ось ці молитви.

Молитва про допомогу в безвихідній ситуації Господу Богу

«В руки Твого превелікаго милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, поради та думки моя, діла мої і вся тіла і душі моєї руху. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець життя мого, день і годину подиху мого, кончина моя, упокоєння душі і тіла мого.

Ти ж, про Премілосерде Боже, всього світу гріхами неподоланне доброти, незлобивий, Господи, мене, більше всіх чоловіків грешнейшаго, прийми в руки защищения Твого і визволи від усякого зла, очисти багато численні провини моїх, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди захоплювався мене, щоб ні в чемже коли Господь був розгнівався Твоє людинолюбство, імже покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей.

Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючись двома врятованим шляхом, доведи до Тебе, пристанища моєму і бажань моїх краю. Даруй мені кончину християнських, бездоганної, мирної, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і приєднай ма праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого, славлю на віки.

Амінь.»

Екстрена молитва Господу

“Боже, я віддаю все у Твої руки! Кожну проблему, кожну ситуацію та всі стосунки з людьми. Я знімаю турботу про це і передаю все Тобі. Мені це не під силу. Я не впораюся самостійно. Я більше не турбуватимуся, не намагатимуся тримати все під контролем. Я прошу Тебе подбати про все.

Боже, я віддаю Тобі всього себе, бо не можу змінити себе сам. Я віддаю Тобі сильні сторони свого характеру, а також усі мої слабкості та недоліки. Я хочу змінитись і прошу Тебе: зміни мене і допоможи мені!

Амінь.”

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.