fbpx
поради
Народні прикмети на кожний день тижня. Які допоможуть захистити тебе і твоїх близьких від проблем

Завдяки мудрості наших предків кожен зможе убезпечити себе і своїх близьких від проблем. Джерело

Існує безліч прикмет-застережень, завдяки яким можна уникнути неприємностей. Кожен день тижня буде приносити удачу, якщо дотримуватися народної мудрості і не ігнорувати попереджувальні прикмети.

Побутує думка, що кожен день тижня підходить для певних справ. Експерти рекомендують познайомитися з прикметами, щоб зрозуміти, які саме кроки не варто робити, щоб виключити неприємності.

  • Прикмети на понеділок

Понеділок недарма називають важким днем, і не тільки тому, що з нього починається трудовий тиждень. В цей час кермо правління бере Місяць, покровитель цього дня, тому люди часто помиляються через непродумані кроки. Прикмети допоможуть уникнути неприємностей.

1. У понеділок не можна починати нові справи, тому що вони будуть приречені на невдачу. Початок тижня — не час для ділових угод і важливих фінансових операцій.

Прикмети кажуть, що в цей день будь-які спроби змінити життя стикаються з непереборними труднощами або стають причиною низки небажаних подій.

2. У понеділок не можна сумувати і сваритися, інакше негативні емоції будуть супроводжувати людину аж до неділі, заважаючи зосередитися на роботі і радіти життю.

У народі казали про те, що початок тижня — найбільш відповідальний час, тому в цей день важливо стежити за емоціями і не дозволяти їм затьмарювати голос розуму.

3. За повір’ям, у понеділок не можна кликати або пригортати небажаних гостей, інакше протягом усього тижня доведеться спілкуватися з людьми, яких бачити не хочеться.

  • Прикмети на вівторок

Другий день тижня вважається сприятливим, адже його покровитель — Марс, планета, підтримує сміливі починання.

Попри те, що у вівторок можна сміливо братися за грандіозні проєкти, існують справи, які виконувати не варто. Вони можуть призвести до неприємних наслідків.

1. У вівторок не позичають і не дають в борг. За повір’ями, ці фінансові операції призведуть до проблем, і людина ризикує залишитися на мілині.

2. Вважається, що у вівторок не варто робити покупки, особливо спонтанні. Якщо є така необхідність, варто зробити необхідні придбання таким чином, щоб не залишалося здачі. Це допоможе уникнути неприємностей.

3. У вівторок не можна відмовлятися від вигідних пропозицій, інакше удача відвернеться. Наші предки вірили, що краще спробувати себе в новій справі, ніж злякатися відповідальності або складнощів.

  • Прикмети на середу

Середовищем керує Меркурій, планета комунікацій. Його енергетика благоволить тим, хто зважився на обґрунтований ризик. У середу найбільш імовірний успіх, однак є справи, які краще відкласти, щоб виключити неприємності надалі.

Підступність середовища полягає в тому, що розпочаті справи будуть мати непередбачуваний результат, тому наші предки намагалися не починати нічого в цей день тижня.

1. Цей день не підходить для переїздів, особливо якщо людина планує надовго затримаються на новому місці. Згідно з прикметою, переїзд у середу буде тимчасовим, і незабаром людина буде змушена шукати нове місце проживання.

2. Вважається, що у середу не можна наймати нових працівників: співпраця навряд чи буде вдалою.

3. У середу, за прикметою, не варто влаштовуватися на нову посаду: вона виявиться непридатною, малоприбутковою.

Також після працевлаштування в цей день можуть виникати складнощі в колективі або при спілкуванні з начальством.

Читайте також: Варто прочитати кожній мамі. Притча в якій закладена вся суть Материнства

  • Прикмети на четвер

Юпітер, покровитель четверга, наділяє людей мудрістю.

В цей день тижня удача чекає кожного, хто буде приймати рішення, засновані на доводах розуму, відмовиться від авантюр і поспіху. Однак існують прикмети, що попереджають про небезпеку.

1. У четвер не можна ігнорувати передчуття. В цей день найпростіше уникнути неприємностей, якщо довіритися загостреній інтуїції і уважно поставитись до знаків долі.

2. В цей день городники та садівники намагаються нічого не садити, бо, за повір’ями, урожай буде мізерним або зовсім пропаде. Особливо ця ознака стосується посадки картоплі та інших рослин з формуванням бульб.

3. Вважається, що в четвер краще промовчати, щоб не сказати зайвого. Порожні обіцянки обернуться вадами, а плани можуть не здійснитися через вплив недоброзичливців.

4. Тим, хто не поверне в четвер позиченого, загрожують неприємності. Прикмета збувається лише в тому випадку, якщо домовленість про повернення призначена саме на цей день.

  • Прикмети на п’ятницю

П’ятниця, якою управляє Венера, вважається сприятливим днем. У цей час є шанс зустріти другу половинку, а також вирішити фінансові труднощі. Однак і на цей день є ряд застережень, які допоможуть уникнути небажаного розвитку подій.

1. Важливі починання, особливо що стосуються сфери любові, можуть обернутися провалом. Застереження відноситься також до подорожей, початку навчання, зміни місця проживання. Серйозні кроки в цей день тижня можуть стати початком низки проблем.

2. П’ятницями не можна турбувати землю: садити, копати і проводити інші дії. Такі заходи призведуть до проблем з урожаєм і хвороб рослин.

3. П’ятничні сни зазвичай збуваються, тому про них не можна нікому розповідати. Щасливі сновидіння принесуть удачу, а якщо присниться щось погане, то про це варто скоріше забути, щоб не накликати неприємності.

4. Вважається, що в п’ятницю не можна міняти постільну білизну. Ця дія може стати причиною кошмарних сновидінь. Тим, кому необхідно провести цю маніпуляцію, варто прочитати спеціальну молитву від поганих снів.

5. За прикметою, миття підлоги в п’ятничний день може стати причиною скандалів. Наші предки вважали, що жінка, яка помила підлогу в цей день, ризикує «вимити» всіх членів сім’ї з будинку.

6. Небезпечним днем вважається п’ятниця 13-го. За повір’ями, у цей день нечисть вільно розгулює по світу, змушуючи людей здійснювати погані вчинки.

У такий день не можна сваритися з близькими людьми, вірити чужим і подорожувати, особливо на власному транспорті. Надмірна веселість 13 числа може привести до частих сліз, а посадка рослин обернеться відсутністю врожаю.

7. Також у п’ятницю 13 числа важливо не спокушати долю, не погоджуватися на сумнівні авантюри і грошові операції.

  • Прикмети на суботу

Суботній день під впливом Сатурна для багатьох стає по-справжньому доленосним. Енергетика планети дозволяє приймати відповідальні рішення і змінювати життя в кращу сторону.

Позитивний день можуть затьмарити лише поспішні вчинки, про які попереджають прикмети.

1. В суботній день не можна халатно ставитися до своїх обов’язків. Згідно з прикметою, доля може жорстоко покарати тих, хто підходить до виконання справ занадто легковажно або працює абияк.

2. За повір’ями, в суботній день не можна їсти надміру. Гріх обжерливості сам по собі тяжкий проступок, а згідно з прикметою він може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.

3. В суботній день не можна давати гроші в борг, але при цьому можна брати позики самому.
За прикметою, в суботу не можна ворожити і проводити ритуали, спрямовані на набуття любові.

  • Прикмети на неділю

Неділя перебуває під заступництвом Сонця. У цей день енергетика радості переповнює людей, дозволяючи насолоджуватися життям і робити добрі вчинки.

Зробити цей день максимально сприятливим допоможуть прикмети-застереження.

1. Згідно з повір’ями, недільний день призначений для відпочинку, тому працювати без необхідності в цей час не варто.
2. Прикмета свідчить, що недільний день не підходить для банних процедур, як і для зміни іміджу.

3. Нові починання, серйозні справи та фізична праця у неділю не принесуть успіху, бо цей день заведено присвячувати молитвам.

4. Прикмети-застереження не втрачають актуальності і в сучасному світі, адже завдяки народній мудрості кожен може змінити життя на краще і не робити помилок, які ведуть до неприємностей.

facebook