Наша віра помножує Божу любов і щастя

“Увесь народ намагався його торкнутися, бо сила виходила з нього й усіх оздоровляла” (Лк 6, 12-19).

Читаючи поступово уривки Євангелія, бачимо, як зростає авторитет Ісуса. До Нього приходить велика кількість людей і всі отримують допомогу. Різні оздоровлення, як плоди віри людей, свідчать про доброту та любов Христа. У Його діях народ пізнавав образ люблячого Бога, тому з довірою звертався до Господа.

Хто отримав від Ісуса оздоровлення, розповідав про це знайомим і так біля Нього збиралася велика кількість народу. У тому часі Христос вибрав з поміж Своїх учнів 12 апостолів, щоб допомагали Йому проповідувати Боже Царство. Також кожного з нас Ісус кличе йти за собою в унікальний і неповторний спосіб, в обставинах нашого життя.

Бог дає нам до цього можливість і сили, кожен до цього здатний. Але варто побачити всі ці події в нашому житті не як набір випадковостей, у цьому всьому є Боже Провидіння. Бог нас вибирає, готує і робить спроможними йти за Ним саме в тих обставинах, де ми живемо, і серед тих людей, які є навколо нас.

Життєві події та особи дані нам для того, щоб ми реалізували свою віру – ширили між знайомими образ люблячого Бога. Вірувати – означає вчинками своє віри помогти іншим пізнати Христа та з’єднатися з Ним, у Ньому шукати щастя.

Ісус об’явив, дав нам пізнати любов Отця, а ми маємо допомогти ближнім пізнати любов Ісуса, відкрити в Ньому дорогу до справжнього щастя. Чим більше людей приведемо до Христа, тим більше Божої любові отримаємо самі. Хто ділиться своєю вірою в любов Бога, той постійно примножує власне щастя.

Отець Михайло ЧИЖОВИ.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.