fbpx
Духовна скарбничка
Не лише за коханих, рідних і близьких. Ці молитви прочитала вперше в бабусиному старенькому молитвослові і тепер також часто читаю разом з іншими щоденними молитвами.

Старенький потріпаний бабусин молитвослов 1897 року видання завжди зі мною. Знайшла його випадково кілька років тому серед маминих речей і з того часу не розлучаюся з ним. Коли тримаю його в руках – відчуваю захист Божих сил і бабусиних молитв, його цілющу намоленість. 

Ці молитви прочитала вперше саме в бабусиному молитвослові і тепер також часто читаю разом з іншими щоденними молитвами.

Бо не тільки за рідних і близьких треба молитися. А – і за ворогів також. І тим, хто ненавидить з якихось причин чи ображає нас, теж треба бажати добра і щастя. І весь світ потроху буде змінюватися на краще. 

 

Ось ці молитви:

Тропарь, глас 4

“О распенших Тя моливыйся, Любодушне Господи, и рабом Твоим о вразех молитися повелевый, ненавидящих и обидящих нас прости, и от всякаго зла и лукавства к братолюбному и добродетельному настави жительству, смиренно мольбу Тебе приносим; да в согласном единомыслии славим Тя, Единаго Человеколюбца.”

 

Кондак, глас 5

“Якоже первомученик Твой Стефан о убивающих его моляше Тя, Господи, и мы припадающе молим: ненавидящих всех и обидящих нас прости, во еже ни единому от них нас ради погибнути, но всем спастися благодатию Твоею, Боже Всещедрый.”

facebook