fbpx
Духовна скарбничка
Не полінуйтесь, прочитайте цю особливу молитву ввечері, і Всевишній пробачить всі гріхи ваші, та подарує зцілення духовне

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Не полінуйтесь, прочитайте цю особливу молитву ввечері, і Всевишній пробачить всі гріхи ваші, та подарує зцілення духовне

Cила цієї молитви – безцінна!

Молитва

Вседобрий Боже! З цілого серця дякую Тобі за всі добра, якими Ти мене сьогодні наділив. Дякую Тобі за поживу і здоров’я, дякую за твою опіку та незчисленні ласки. Дякую Тобі за все, що я одержав (одержала) задля заслуг твого єдинородного Сина Ісуса Христа, мого найдорожчого Спасителя. Амінь.

Сповідаюся перед тобою, мій Господи й Боже, у Святій Тройці єдиний, з усіх моїх гріхів, якими я Тебе нині зневажив (зневажила). З цілого серця жалую, що я зневажив (зневажила) Тебе, мого найліпшого небесного Отця, найбільше моє добро.

Прости ж мені, вседобрий Господи, а я щиро постановляю більше не зневажати Тебе.

Читайте також:БАТЬКИ БУЛИ В РОЗПАЧІ, ВОНИ Ж НАМ ПОДАРУВАЛИ ДІМ І ОБСТАВИЛИ, А ЧОЛОВІК ПРИЙШОВ З ОДНИМ ХОЛОДИЛЬНИКОМ. ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ НАВІТЬ І ЙОГО ЗАБРАВ. СТІЛЬКИ БУЛО ВИЛИТО НА МЕНЕ БРУДУ І ЗВИНУВАЧЕНЬ, ЩО Я ЗРУЙНУВАЛА СІМ’Ю, ЩО МАЛА КОХАНЦІВ. Я БЛАГАЛА ЙОГО ОДУМАТИСЯ, ЯКІ КОХАНЦІ! Я З ДВОМА ДІТЬМИ, З ЙОГО МАМОЮ В ОДНОМУ БУДИНКУ, НІКУДИ НЕ ВИХОДЖУ, ЯК ЦЕ МОЖЛИВО. ТА ВІН БУВ НЕПОХИТНИЙ

Боже, милостивий будь мені, грішному (грішній). Боже, очисти мої гріхи і помилуй мене. Без числа нагрішив (нагрішила) я, Господи, прости мені.

Може цей день, який я оце прожив (прожила), уже останній у моєму житті… Тому ще раз прошу Тебе, всемилосердний небесний Отче, помилуй мене!

Даруй мені ласку, щоб смерть несподівано не заскочила мене; даруй ласку, щоб я міг (могла) приготуватись до дороги на страшний твій суд і осягнути те вічне щасливе життя в небі, яке Ти у найбільшому своєму милосерді приготував для добрих своїх дітей.

Моліться, вірте і все у вас буде добре. Нехай береже вас Господь!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо бажаєте читати більше цікавих матеріалів – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook