fbpx
Духовна скарбничка
Неймовірна Притча про двох немовлят, про віру і її відсутність. Прочитаєте за кілька секунд, а пам’ятатимете все життя: “У животі вагітної жінки розмовляють двоє немовлят…”

У животі вагітної жінки розмовляють двоє немовлят.

Один питає іншого: «А ти віриш в життя після пологів?».

Віруючий: «Звичайно, всім зрозуміло, що життя після пологів існує! А тут ми, щоб стати сильними і готовими до того, що нас чекає потім.»

Невіруючий: «Це все дурниці! Ніякого життя після пологів немає! Хіба ти можеш собі уявити, як таке життя могло б виглядати?»

Віруючий: «Ну я не знаю всіх деталей… Там, напевно, буде багато світла, радості… І ми зможемо, наприклад, їсти своїм ротом!»

Невіруючий: «Та це смішно! У нас є своя пуповина, вона нас годує… Звідти ще ніколи і ніхто не повертався! Життя просто закінчується пологами!»

Віруючий: «Ні! Я точно не знаю, як буде виглядати життя після пологів, але в будь-якому випадку ми побачимо маму! Вона подбає про нас.»

Невіруючий: «Маму??? Ти віриш в маму? І де ж вона знаходиться?»

Віруючий: «Та вона всюди! Вона навколо нас! Завдяки їй ми живемо! І без неї ми – ніщо!»

Невіруючий: «Повна нісенітниця! Я не бачив ніякої мами, тому очевидно, що її просто немає!»

Віруючий: «Я не згідний!!! Адже іноді, коли все затихає, можна почути, як вона співає… Відчути, як вона гладить наш світ… Я вірю, що наше справжнє життя почнеться після пологів!»

А ти віриш?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook