fbpx
Духовна скарбничка
Неймовірно сильні слова з Біблії для кожного подружжя

Усі подружні пари переживають у той чи інший момент свого спільного життя певні випробування та кризи. Особливим іспитом перед багатьма подружжями гостро постали фінансові проблеми, проблеми з порозумінням в сім’ї, спільне пережиття.

Так, сімейне життя – складне. Однак для того, щоби відновити свої сили, почерпнути наснаги і мотивації до побудови щасливого союзу вартоо взяти до рук Біблію і прочитати, що у ній сказано про велич подружжя.

Не силуй мене покидати тебе й не йти за тобою: куди бо підеш, туди й я, і де житимеш ти, там і я; твій народ буде моїм народом, і твій Бог моїм Богом.” Рут. 1, 16-17.

Дай мені вранці відчути твою милість, бо я на тебе покладаюсь. Вкажи мені дорогу, якою слід мені ходити, до тебе бо підношу мою душу. Пс 143, 8.

Під яблунею я збудив тебе; там тебе зачала твоя мати, там зачала та, що тебе породила. Поклади мене печаттю на твоїм серці, печаттю на твою руку. Пісня Пісень 8, 6-7.

І зважаймо один на одного, заохочуючи до любови й до діл добрих; не залишаймо своїх сходин, як то в декого є звичай, а, навпаки, втішаймо себе, і то тим більше, що бачите, як зближається день. Євр. 10, 24-25.

Будьте, натомість, добрі один до одного та милосердні, прощайте один одному, як Бог у Христі вам. простив. Еф. 4, 32.

Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї Еф. 5, 25.

В повноті покори й лагідности, з довготерпеливістю, терплячи один одного в любові, стараючися зберігати єдність духа зв’язком миру. Еф. 4, 2-3.

Насамперед майте велику любов один до одного, бо любов силу гріхів покриває! 1 Петра 4, 8.

Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається,не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла;не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою;все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає. Пророцтва зникнуть, мови замовкнуть, знання зникне. 1 Кор. 13, 4-8.

Тепер же зостаються: віра, надія, любов – цих троє; але найбільша з них – любов. 1 Кор. 13, 13.

Бога ніхто ніколи не бачив. Коли ми любимо один одного, то Бог у нас перебуває, і його любов у нас досконала. 1 Йоана 4, 12.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page