fbpx
Духовна скарбничка
Неймовірної сили молитва за захисників та захисниць і тих, хто потерпає від війни: Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у покорi сердець наших приходимо до Тебе i схиляємо голови нашi

Неймовірної сили молитва за захисників та захисниць і тих, хто потерпає від війни.

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у покорi сердець наших приходимо до Тебе i схиляємо голови нашi. Отче! Прости провини нашi та провини батьків, дідів i прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу i подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай нашi молитви i прийми благання сердець наших.

Благослови нашу Батьківщину Україну, перемогу над ворогом, долю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, усiм, хто вдається до Тебе з благанням, млість Твою подай.

Благаємо Тебе, Боже, за Воїнів і Захисників, за братiв i сестер наших, за вдoвиць, за сирiт, за калiк i немічних, за тих, хто в окупації і полоні, за тих, хто в скрутних життєвих обставинах, за біженців i за всіх тих, хто Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують. З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усi люди України нашої єдністю й перемогами славили величне iм’я Твоє завжди, i нині, i повсякчас, i на віки вiкiв.

Амінь.

Фото спеціально для ibilingua