fbpx

Обряди зустрічі Нового року. Які магічні “штучки” на Новий рік варто провести в цю особливу ніч, щоб звільнитися від старої енергії: не проґавте шанс стати найкращою версією себе!

Обряди зустрічі Нового року. Які магічні “штучки” на Новий рік варто провести в цю особливу ніч, щоб звільнитися від старої енергії: не проґавте шанс стати найкращою версією себе!

Новорічні ритуали — це магічні обряди, які мають забезпечити удачу. Забобони на Новий рік у багатьох культурах передбачають очищення простору пахощами, їдять особливу їжу та відмовляються від минулого досвіду. Всесвіт дає нам енергію свіжості, і ми повинні використовувати її максимально.

Передноворічні ритуали на новий рік допоможуть привнести в життя свіжі сили. Пора припинити оглядатися через плече та аналізувати речі з минулого.

У вас є шанс стати найкращою версією себе, якщо ви нарешті опинитесь у теперішньому моменті. Іноді потрібен ритуал, щоб підготувати вас до майбутніх змін і очистити свій розум від негативних думок. Про це знали ще наші предки, які зустрічали Новий рік бенкетами біля багаття. Ось відомі забобони на Новий рік і супутні їм обряди.

Ритуали вшановують зміни та дають нам змогу долати труднощі.

Новорічна обрядовість: страви на новий рік

в Україні прийнято зустрічати Новий рік особливими стравами. Вживання їх до або після півночі обіцяє удачу і процвітання в наступні місяці. Наші предки не виходили з-за столу, не з’ївши кілька фірмових страв. Донині їх подають на Новий рік, побоюючись цього старого марновірства.

Забобони на Новий рік наказують їсти круглий хліб, який символізує повне коло життя. Процвітання забезпечують і пончики, які варто їсти на десерт. Відсутність круглої страви в новорічному меню віщувала зворотний ефект!

Повір’я на Новий рік свідчать, що з’їдання чогось круглого приносить удачу на “круглий рік”.

Очищення білим шавлієм в новорічну ніч

Як і під час повного місяця та молодика, на Новий рік варто освіжити інтер’єр. Настав час новорічного прибирання: провітрювання, пилососіння, звільнення місця в оселі. Для цього стародавнього ритуалу використовуються балки, що складаються з рослин, що володіють сильними властивостями, які відганяють погану енергію.

Найкраще підійде очищення білим шавлієм, розмарином, чебрецем, лавандою або навіть гілочками ялиці чи сосни. Обраний ладан потрібно запалити і ретельно змастити ним всі куточки. Підготовлений таким чином простір подарує вам позитивний настрій на Новий рік.

Забобони на новий рік: спалювання календаря

Якщо 2022 рік справді приніс вам нелегкі часи, варто якнайшвидше з ним попрощатися. До півночі спаліть старий календар, а якщо його немає, запишіть на аркуші паперу найбільш невдалі місяці. Потім зв’яжіть свої записи червоною ниткою і зробіть на ній дев’ять вузликів.

Запаліть свічку (краще чорну або білу), щоб згорів минулорічний планувальник. Це позбавить вас від поганих спогадів і негативних настроїв. Під час ритуалу загадайте свої бажання і вимовляйте їх вголос, дивлячись у полум’я. Найбільшу очисну силу мають обряди з вогнем!

Передноворічний ритуал спалення календаря допомагає нам вивільнити стару енергію.

Щастя в новому році: відпочинок

Старе повір’я говорить, що в перший день нового року слід уникати рутинних справ. Відпустіть усі домашні справи, бо “хто на Новий рік підмітає, той щастя з хати вимете”. А ми цього не хочемо. Насолоджуйтеся вихідним і замість обов’язків займіться задоволеннями. Поснідайте в ліжку, погуляйте, подивіться фільм. Зробіть цей день безтурботним, але повним моментів, які приносять вам радість.

Мирного та щасливого Нового року вам, дорогі українці!

Віримо в нашу Перемогу, і наближаймо, щоб в 2023 році гучно її відсвяткувати!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page