fbpx
Духовна скарбничка
Одного разу до психолога прийшла гарна, багато одягнена жінка. Вона почала скаржитися на те, що її життя порожнє і не має ніякого сенсу. Психолог уважно вислухав всі її переживання, а потім покликав жінку похилого віку, прибиральницю. – Зараз Марія розповість вам, як вона знайшла своє щастя. Все, що від вас потрібно – уважно її вислухати. Почувши розповідь, багата жінка заплакала

Одного разу до психолога прийшла гарна, багато одягнена жінка. Вона почала скаржитися на те, що її життя порожнє і не має ніякого сенсу. Психолог уважно вислухав всі її переживання, а потім покликав жінку похилого віку, яка прибирала офісні приміщення.

– Зараз Марія розповість вам, як вона знайшла своє щастя. Все, що мені від вас потрібно – щоб ви уважно її вислухали.

Старенька поставила швабру, сіла на стілець і почала розповідати свою історію:

«Мого чоловіка забрала хвороба, а три місяці по тому в результаті аварії не стало мого єдиного сина. У мене не залишилося нікого. Я не могла спати, не могла їсти, не могла посміхатися… Я навіть думала про те, щоб залишити цей світ по своїй волі.

Але одного вечора, коли я йшла з роботи додому, за мною ув’язалося маленьке кошеня. На вулиці було холодно, тому я його пожаліла і взяла додому. Кошеня було дуже голодне, і коли я налила йому молока, котик начисто вилизав блюдце. Потім він почав муркотіти і тертися об мою ногу – в цей момент я вперше за кілька місяців посміхнулася.

Я подумала, що якщо допомога маленькому кошеняті змусила мене посміхнутися, то, можливо, я зможу знову стати щасливою, просто роблячи щось гарне для інших людей? Наступного дня я спекла печиво і віднесла його хворому сусідові. Я кожен день намагалася зробити щось хороше для оточуючих. І їх радість і вдячність робили мене щасливою. Зараз моєму хорошому апетиту і міцному сну можна тільки позаздрити!

А все тому, що я знайшла своє щастя, роздаючи його іншим.”

Коли вона розповіла це, багата жінка заплакала. У неї було багато грошей, але вона давно втратила те, що не можна за них купити…

Життя прекрасне не тоді, коли ви щасливі, а коли ви робите щасливими ІНШИХ!

Щастя – це не мета, а ШЛЯХ, його потрібно шукати не в завтрашньому дні, а в сьогоднішньому.

Щастя не залежить від обставин – це усвідомлене рішення кожної людини.

Щастя – це те, ЯКИЙ ТИ, а не те, чим ти володієш!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Кореспондент.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook