fbpx
поради
Ось як використовувати яблучний оцет, щоб швидко позбутися від застуди та грипу, від синуситу, гаймориту і алергії. Ці рецепти завжди виручають всю мою родину.

Найефективніші і перевірені на собі рецепти!

Cuнусит і гаймopuт – ці захворювання мають виключно інфекційне походження, незалежно від того, чим вони були викликані – бактеріями, вірусами або грибками. Вони передаються при прямому контакті з носієм інфекції, на фактор інфікування істотно впливає знижений імунітет.

Ці захворювання мають симптоми: головні болі, закладеність носа, жовті виділення, лихоманка, іноді кашель. Також відчувається біль навколо носа і очей. Це відбувається тому, що відбувається запалення в пазухах.

Є ліки, які зменшують симптоми тимчасово. Але щоб уникнути побічних ефектів від них і вилікувати це захворювання повністю, ми рекомендуємо вам натуральний і ефективний засіб, який допоможе позбутися від синycиту і гаймopuту швидко і назавжди.

Ми пропонуємо вам використовувати цілющу силу яблучного оцту для лікування цієї проблеми.

Яблучний оцет є відмінним винищувачем вірусів, грибків і бактерій. На додаток до цього, він містить кальцій і магній, які також допомагають зменшити інфекції.

Ви можете використовувати яблучний оцет по-різному:

Для всіх рецептів використовувати чистий яблучний оцет, натуральний, бажано приготований в домашніх умовах, так ви будете впевнені в його якості. Ну або якісний магазинний.

У склянку з 200 мл теплої води покладіть 2 чайні ложки яблучного оцту.

Пити цей напій два рази в день і полоскати горло.

Читайте також: МОЯ ПАЛИЧКА-ВИРУЧАЛОЧКА: ДУЖЕ СМАЧНИЙ І ШВИДКИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОЛОМШЛИВОГО СВЯТКОВОГО ШТРУДЕЛЯ. ВІН НЕЙМОВІРНО АРОМАТНИЙ, ТАНЕ В РОТІ І ДОСИТЬ НЕ ВАЖКИЙ ДЛЯ ЖИВОТИКІВ!

У 500 мл чистої води змішайте 1/4 склянки меду з 1/4 склянки яблучного оцту і приймати цю суміш поступово протягом дня по 1 чайній ложці.

Яблучний оцет може допомогти в боротьбі з бактеріями і вірусами. При несильному болю в горлі допомагає полоскання.

Необхідно в стакан води додати 1 ч. л. яблучного оцту. Полощи цим розчином горло кожні дві години.

При підвищенні температури тіла змішати у співвідношенні 1:1 яблучний оцет і воду і розтирати цією сумішшю тіло, лоб по кілька разів на день.

За матеріалами: