fbpx

Особлива молитва до Пресвятої Трійці: Дай нам, Триєдиний Боже, також великий дар постійно існувати в добрі до кінця нашого життя, а потім дозволь нам побачити Тебе віч-на-віч, жити з Тобою вічно і насолоджуватися тим, що буде з Тобою назавжди

Особлива молитва до Пресвятої Трійці!

Дякую тобі, Боже, що ти гідний відкрити нам правду про себе, єдиного Бога, що живе в трьох особах, ти Вічний, святий і всемогутній, Бог Отець; ти вічний, святий і всесильний, Сину Божий; ти вічний, святий і всесильний, Святий Духу.

Нехай усі народи хвалять тебе, єдиного Бога в Трійці , я вірю, що ти живеш у нас через освячуючу благодать і що, приймаючи Боже життя, ми також вітаємо Тебе. Як ти облагороджуєш нас, освячуєш і підносиш гідно, роблячи нас своїм житлом. Дякую за цю велику благодать

Святий Боже, дій у нас, ми смиренно просимо, збережи нашу пам’ять і віру у Твою присутність у нас і допоможи нам пам’ятати свою гідність і своє християнське життя.

Дай нам, Триєдиний Боже, також великий дар постійно існувати в добрі до кінця нашого життя, а потім дозволь нам побачити Тебе віч-на-віч, жити з Тобою вічно і насолоджуватися тим, що буде з Тобою назавжди.

Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page