fbpx
Духовна скарбничка
Особлива молитва Оптинських старців про дарування молитви Ісусової, яку варто прочитати сьогодні кожному християнину

Особлива молитва Оптинських старців про дарування молитви Ісусової, яку варто прочитати сьогодні кожному християнину

Господи Ісусе Христе, Сину Божий! Імені Твоєму поклоняються ангели та люди, від Твого імені тремтять сили пекла, Твоє ім’я – вірна зброя на прогнання супостата, Твоє ім’я спалює гріхи та пристрасті, Твоє ім’я подає силу в подвигах, збирає в єдине ціле розсіяний розум на виконання заповідей Твоїх збагачує чеснотами; Твоє ім’я творить чудеса та з’єднує нас з Тобою, дарує мир та радість в Дусі Святому, а в житті майбутньому – Царство Небесне.

Цього ради я, недостойний раб Твій, молюсь Тобі: прожени від мене духовне незнання, просвіти пізнанням божественної істини та навчи мене незаблудно, у смиренні, уважно, з почуттям розкаянної скрухи, вустами, розумом і серцем творити безперервно молитву оцю: « Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішного».

Бо Ти сказав, Господи, пречистими вустами Твоїми: «Все, що попросите в ім’я Моє, Я дам». Ось, молитвами Пречистої Матері Твоєї, святителя Іоасафа Білгородського, святителя Миколая Мирлікійського, преподобного Серафима Саровського та всіх преподобних отців наших про ім’я Твоє, прошу молитви пресвятого і всемогутнього імені Твого. Почуй мене, Боже, що обіцяв чути усіх прикликаючих Тебе в істині. В Твоїй бо владі є милувати і спасати, та дарувати молільнику те, що просить во славу Твою з Отцем і Святим Духом. Амінь.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook